Judėjimas lygu gerai savijautai: prisijunkite prie „IKI Ėjimo varžybų“

iki ėjimo
Raktas į gerą savijautą – judėjimas. Norint aktyviau leisti laiką nebūtina užsiimti varginančiomis treniruotėmis, tam puikiai tinka paprasčiausias vaikščiojimas gryname ore. O kad būtų daugiau motyvacijos vaikščioti, prekybos tinklas „Iki“ kviečia prisijungti prie „IKI Ėjimo varžybų“ Šiauliuose jau birželio 19 d.

Iki“ skatiname ne tik sveikos mitybos, bet ir judėjimo įpročius. Judėjimas žmogui – gyvybiškai svarbus, o ypač vasarą tai daryti galime su tikru malonumu. Be to, judėjimo įpročius yra itin svarbu formuoti nuo vaikystės, todėl prie „IKI Ėjimo varžybų“ kviečiame jungtis šeimas – pasivaikščiojimas yra puikus būdas užimti aktyvios veiklos pasiilgusios vaikus“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Birželio 19-ąją Šiauliuose vyksiančios „IKI Ėjimo varžybos“ skatina ne tik pajudėti ir smagiai praleisti laiką, bet ir pasivaržyti, todėl šio iššūkio tikslas – su visa šeima nueiti 15 000 žingsnių. Varžybose pirmų vietų nėra, o finišavusių lauks ne tik įvairios aktyvacijos bei galimybė žingsnius iškeisti į vertingus prizus, bet ir specialūs, aplinkai draugiški trofėjai.

Sporto entuziastė, programėlės #walk15 kūrėja Vlada Musvydaitė sako, kad vaikščiojimas ne tik smagus, bet ir itin naudingas užsiėmimas. Anot jos, dažnai vaikštant ne tik yra mažinamos ilgo sėdėjimo pasekmės, bet ir suaktyvėja organizmo veikla bei yra gerinama imuninė sistema, mažinamas stresas. Šis sportas teigiamai veikia ne tik jūsų fizinę sveikatą, bet ir psichologinę būseną, o lengvas fizinis aktyvumas netgi skatina kūrybiškumą ir gerina nuotaiką.

Pasivaikščioti su visa šeima – tikrai nereikia daug pastangų, ar ilgo planavimo, užtenka tik motyvacijos. Vaikščiojimas – tikrai smagus visos šeimos laisvalaikio praleidimas, kurį neabejotinai lydi gera nuotaika, todėl labai norisi paskatinti visas šeimas prisijungti prie iššūkio“, – sako V. Musvydaitė.

Pasak jos, ėjimas – pati natūraliausia ir viena naudingiausių fizinių veiklų, tad, nesvarbu koks yra jūsų amžius ar fizinis pajėgumas, o į IKI Ėjimo varžybų“ raginame atvykti ne tik su visais šeimos nariais, bet ir draugais bei augintiniais.

Virtualų, informaciniais punktais papildytą ir įgarsintą „IKI Ėjimo varžybos“ maršrutą rasite nemokamoje mobiliojoje vaikščiojimo programėlėje #walk15. Nepamirškite savo žingsnių rinkti bei kitų programėlės funkcionalumų atrasti dar iki varžybių. Programėlėje surinktus žingsnius galėsite iškeisti į žingsnių nuolaidas, o „IKI Ėjimo varžybų“ metu – net ir apsipirkti už žingsnius.

Užs. Nr. 484088