Gatvėse – moksleivių piešiniai

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Mokinių kūryba eksponuojama ir P. Višinskio gatvėje, prie „Šiaulių krašto“ redakcijos pastato ir Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos.

Remontuojamose Šiaulių miesto gatvėse ant apsauginių statybinių tvorų pakabinti tentai su Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinių kūryba.

Projektą „Aš galiu ‒ ir tu gali!“ iniciavo ir įgyvendino gimnazijos dailės metodinės grupės mokytojai ir mokiniai (vadovė ‒ Loreta Narušienė), šio projekto sudedamoji dalis buvo gimnazijoje organizuotas konkursas „Puošiam savo miestą“.

Vaikai piešė ne tik šiandieninį miestą, bet ir vizijas.

Piešinius vertino konkurso komisija: tapytojas Voldemaras Barakauskas, architektas Dalius Puzinas, dailės mokytojos ekspertės Loreta Narušienė ir Justina Šaltė.

Buvo atrinkta 20 piešinių, juos pasitelkus šiuolaikinę plačiaformatę spaudą ant specialios medžiagos tentų atspausdino UAB „Gorila“. Šios įstaigos iniciatyva vertinimo komisija turėjo atrinkti dar vieną piešinį – jis buvo atspaustas nemokamai ir padovanotas.

Kūrinius galima pamatyti prie viešbučio „Šiauliai“, prie „Šiaulių krašto“ redakcijos pastato ir Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, prie „Gaidžio“ laikrodžio, prie spaustuvės „Titnagas“ pastato ir Talkšos ežero pažintinio tako pradžioje.

Kiti darbai puošia Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos patalpų erdves.