G. Landsbergio kabineto durys – politinė reklama?

Dainiaus LABUČIO (ELTA) nuotr.
Vyriausioji rinkimų komisija gavo skundą, kad ant Seimo nario Gabrieliaus Landsbergio kabineto durų užklijuotas plakatas su Ingridos Šimonytės atvaizdais – politinė reklama.
Šiandien politinės reklamos gaudyklėje Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) gavo anoniminį pranešimą, kad ant opozicijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio Seimo kabineto durų kabo Ingridos Šimonytės rinkiminis plakatas.

„Reklamos gaudyklėje gautas pranešimas: esu Seimo nario padėjėja, ant vieno Seimo nario kabineto durų pastebėjau politinę reklamą, ar ji gali būti skelbiama valstybės institucijoje? Dar daugiau, politinės reklamos brošiūra buvo rasta ir Seimo nario, kuris nepriklauso TS–LKD, darbinėje pašto dėžutėje, tai ar galima platinti politinę reklamą valstybės institucijose?“ – VRK posėdyje pranešimą skaitė komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė.

„Taip pat nufotografuotos Seimo nario, dabar opozicijos lyderio, kabineto durys su moters nuotrauka (...) Seimo narė kandidatuoja Antakalnyje, tai gal ir perduodame Antakalnio apygardos komisijai ir skelbiame interneto svetainėje“, – sakė L. Matjošaitytė.

Seime ant G. Landsbergio kabineto durų kabo du plakatai su I. Šimonytės nuotraukomis. Abiejuose plakatuose skelbiama apie TS–LKD vykdomą nacionalinę apklausą.

Toks skundas VRK TS-LKD komunikacijos vadovei Vytautei Šmaižytei atrodo absurdiškas.

„Apskųstos durys. Galima tikriausiai tik juokauti, kad Nacionalinė apklausa, kaip Lietuva galėtų būti stipresnė, Seimo koridoriuje kažkam sukėlė rimtą grėsmę“, – Eltai situaciją komentavo V. Šmaižytė.

Komentarai

Šiaulietė    Pen, 2020-07-31 / 12:21
Gavom nacionalinės apklausos anketą su kvailais klausimais ir nuostabiu Ingridos veideliu. Bus Lietuvoje daug makulatūros
Patriotas    Šeš, 2020-08-01 / 09:35
Su Lendsbergiu eina tautos gyventi, su Šimonyte eis visa Lietuva!

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.