E. sveikata dar neveikia

Dainiaus LABUČIO (ELTA) nuotr.
Registrų centras praneša dar tęsiantis e. sveikatos sistemos atkūrimo darbus.
Registrų centras antradienį toliau tęsia e.sveikatos sistemos atkūrimo darbus, Eltai teigė Registrų centro atstovas spaudai Mindaugas Samkus.

Registrų centro vadovas Saulius Urbanavičius pirmadienį sakė, kad šiuo metu neveikiančios e. sveikatos sistemos atkūrimas yra „dienų klausimas“.

„Ministras įvardijo trečiadienį, mes girdime, stengsimės padaryti trečiadienį. Tam nepavykus, turime planą B, turime planą C. Tai nėra savaičių ar mėnesių klausimas, tai dienų klausimas“, – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos posėdyje Seime sakė S. Urbanavičius.

Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius pirmadienį sakė keliąs Registrų centro vadovui uždavinį vėliausiai iki trečiadienio paleisti šiuo metu neveikiančią e. sveikatos sistemą. Pasak jo, e. sveikatos sistemos nepavyko greitai atkurti dėl to, kad ji neturi papildomų serverių.

ELTA primena, kad Registrų centro sistemos sutriko praėjusį pirmadienį, liepos 20-ąją, kai Vilniuje po praūžusios liūties trūko vamzdis ir buvo užlietos serverinės. Vanduo pateko į Registrų centro Duomenų centro patalpas. Registrų centras teigė, kad didžioji dalis jos teikiamų paslaugų atkurta, tačiau procesai užtruks dėl e. sveikatos sistemos.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.