Dėl vientiso pėsčiųjų tako klaus gyventojų

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Šiaulių miesto savivaldybė klaus gyventojų, ar jiems reikia vientiso pėsčiųjų tako pietiniame miesto rajone.

Šiaulių miesto savivaldybė klaus miesto gyventojų, ar jie norėtų pietiniame miesto rajone turėti vientisą pėsčiųjų taką.

Meras Artūras Visockas pasirašė potvarkį, kuriuo inicijuojama septynių miesto seniūnaitijų gyventojų apklausa. Jei šiauliečiai pritars, kad pietiniame rajone esantys Dainų ir Lyros pėsčiųjų takai taptų vientisu bulvaru, Savivaldybės administracija gali būti įpareigota pradėti miestui nepriklausančios tako atkarpos sugrąžinimą visuomenės reikmėms. Šiuo metu miestui nepriklauso tako atkarpa nuo Lyros gatvės iki pastato Lyros gatvėje 13 (PC „Lyra“).

Mero skelbiama apklausa apims Gardino gatvės, Architektų gatvės, Dainų gatvės, Lyros gatvės, Dainų tako, Bokšto ir Beržynėlio seniūnaitijų gyventojus. Jei šiauliečiai pasisakys, kad jiems svarbu turėti saugų ir vientisą taką, kuris jungtų Aido ir Architektų gatves, Šiaulių miesto savivaldybė gali pradėti turto paėmimo visuomenės reikmėms procedūrą.

Ši, kadaise vientisa pėsčiųjų arterija, dabar yra padalinta į dvi skirtingas atkarpas. Lyros ir Dainų takus skiria privati nuosavybė. Šių takų prieigose gyvenančių gyventojų valia, Šiaulių miesto savivaldybė gali inicijuoti sprendimus pėsčiųjų tako vientisumo atkūrimui.

Šiaulių miesto tarybos posėdyje bus priimtas sprendimas dėl gyventojų apklausos būdo parinkimo ir tikslaus apklausos vykdymo laiko. Tai užtruks, nes artimiausias miesto Tarybos posėdis vyks rugsėjo 3 dieną.

Komentarai

as    Šeš, 2020-07-11 / 12:22
koks dar klausimas, akivaizdu, kad tas takas visiems ten gyvenantiems besąlygiškai reikalingas
Emiliškai    Šeš, 2020-07-11 / 12:38
Aš įsivaizduoju, kad ten būtų gražu perėjos perėjimas į užlipamą–nulipamą ilgą kaip tiltas statinį, nuo kurio matytųsi saulės patekėjimas ir nusileidimas. Būtų naujas traukos centras. Kur susitinkam? – Ant Tilto! Prie Tilto!
siauliete    Šeš, 2020-07-11 / 19:40
as tai nesuprantu to vientiso tako ,bet kad reikia naujoviu pietiniame tai faktas
Ei    Šeš, 2020-07-11 / 22:08
Blea... Ką čia ta valdžia durnių volioja su tom apklausom. Tipo, kokie mes rūpestingi. Gi seniai projektas guli stalčiuje parengtas dar vysuskiui nebūnant.
Kas klausė     Sek, 2020-07-12 / 17:51
profesionalių miesto teritorijos planuotojų kai korupciškai karpė jau pastatyto miesto gatves privatizavimo šūkių.Matosi kaip prisiprivatizavomės.
Kirvis    Sek, 2020-07-12 / 21:49
Labiausiai gaila tų gerų trinkelių, kurias negailestingai ardo bobkatais ir utilizuoja nežinia kur. Kai taupant, būtų galima jas gražiai išardyti ir atiduoti seniūnijoms, bendrijoms ar sodininkams. Jos puikiai dar tarnautų gerą pusamžį. Tokio neūkiškumo nemačiau nei prie vienos valdžios nuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. O gal mes dabar prie paramos iš EU esame labai turtingi ir galime elgtis bet kaip? Ar nepamąstei, šmiki, kad elgtis gaspadoriškai būtų protinga? Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, jog tikrasis tavo veidas yra savanaudžio. Taip taip.
faktas    Pir, 2020-07-13 / 13:20
ir vėl: klausia blogai, neklausia blogai! Ar būna kada žmogui gerai? :)
Julija (gyvenanti prie Lyros)    Ant, 2020-07-14 / 08:11
Ko tik nepaklausiu, visi gyventojai sako tą patį, jog nėra reikalingas tas vientisas pėsčiųjų takas, niekam netrukdo ir ta metalinė tvorelė, atskirianti automobilių stovėjimo aikštelę nuo pėsčiųjų, ji kaip tik apsaugo žmones nuo nelaimių. Ir baikite tas visa vientiso tako isterijas.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.