D. Grybauskaitė įvertino pirmuosius G. Nausėdos prezidentavimo mėnesius: turėkime tolerancijos

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Biržuose.
Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad kol kas naujojo prezidento Gitano Nausėdos darbą vertinti sunku.

Per mažai laiko dar praėjo nuo jo darbo pradžios, sakė D. Grybauskaitė ir palinkėjo visiems suprasti prezidento darbo sudėtingumą.
"Visada sakiau: duokime žmogui 100 dienų. Tegul įsibėgėja, tegul pajunta visą atsakomybės mastą. Manau, kad duokime ir leiskime šiek tiek tokios tolerancijos, pamėginti suprasti, kad darbas tikrai labai sudėtingas šitame poste", – sakė prezidentė.
Ji palinkėjo G. Nausėdai sėkmės darbuose bei visiems Lietuvos gyventojams visuomet išrinkti prezidentus, kurie keltų pasididžiavimą.
"Tai yra tik antras mėnuo, tai tikrai norėčiau palinkėti visko geriausio pirmiausia mums visiems. Visi rinkome prezidentą, vieni už vieną balsavo, kiti už kitą, bet visi rinkome Lietuvos prezidentą. Palinkėčiau jam sėkmės ir mums sėkmės – kad Lietuva visada didžiuotųsi savo prezidentais ir kad jie niekada nedarytų Lietuvai gėdos", – sakė D. Grybauskaitė.
D. Grybauskaitė valstybės vadovės pareigas ėjo dvi kadencijas – dešimtmetį, o liepos 12 dieną pareigas perdavė prezidento rinkimus laimėjusiam ekonomistui G. Nausėdai.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.