Atsinaujinančio kuro diegimui pramonės įmonėse skirta 42 mln. eurų

ŪP nuotr.

 

Inovacijų agentūra kviečia pramoninkus teikti paraiškas kvietime Alternatyvaus kuro diegimas pramonės įmonėse Kauno, Šiaulių ir Telšių regionuose.

Šiuose regionuose veikiančios įmonės nepriklausomai nuo bendrovės dydžio gali gauti finansavimą, keičiant iškastinį kurą, pavyzdžiui, dujas ar anglis naudojančius katilus į atsinaujinančios energetikos sprendimus. Bendrovėms paliktos lanksčios galimybės diegtis oras – oras, oras – vanduo šilumos siurblius bei kitus šilumos siurblius bei numatytas iki 85 proc. siekiantis finansavimas.

Pasak prekės ženklą „Inopro“ valdančios bendrovės „Kriedana“ direktoriaus Pauliaus Paulionio, būtina pabrėžti, kad dotacijos lėšomis galima finansuoti ir elektros energijos kaupiklius, o sudėtingėjant galimybėms gauti ESO sąlygas, tokia galimybė atrodo itin perspektyvi.

„Mūsų bendrovė Europos sąjungos projektų rengimo srityje veikia ne vienerius metus ir esame padėję pritraukti finansavimą šimtams įmonių bei dirbę su dešimtimis skirtingų paramos kvietimų. Sukaupta patirtis leidžia ne tik išvengti brangiai kainuojančių projekto rengimo klaidų, bet ir nepalieka abejonių, kad Kauno, Šiaulių ir Telšių apskrityse veikiančioms gamybinėms įmonėms atsivėrė unikali proga. Tikime, kad išmintingai pasinaudojusios paramos pinigais įmonės galės sėkmingiau varžytis su savo konkurentais”, – teigia „Inopro“ vadovas Paulius Paulionis.

Susidomėjusios įmonės kviečiamos apsilankyti interneto svetainėje www.inopro.lt ir daugiau sužinoti apie šio Inovacijų agentūros siūlymo niuansus bei galimybes prisitraukti solidų finansavimą.