Atšils, bet lietus nesitrauks

Luko ÃLUZO nuotr.
Šiltesnė sekmadienio temperatūra išsilaikys ir kitą savaitę, tačiau lietaus debesys nesitrauks.
Kitą savaitę debesys į Lietuvą atplukdys trumpus lietus su perkūnija, tačiau orai, kaip žada sinoptikai, bus labai šilti.

Kaip LRT radijui teigė sinoptikas Vytautas Sakalauskas, naujoji savaitė prasidės kitokiais nei sekmadienio orais.

Pirmadienio naktį iš vakarų po truputį artės debesų juosta, o kartu ir lietūs. Naktį kraštiniuose vakariniuose rajonuose kai kur ir palis. Vėjas pūs nestiprus, iš pietryčių. Temperatūra naktį neskubės kilti, bus 12–17 laipsnių šilumos. Dieną debesys pratęs kelionę po Lietuvos rajonus.

Daug kur numatomi trumpi lietūs, bus kai kur ir perkūnijos, vėjas irgi keis kryptį – jis papūs iš vakarų, šiaurės vakarų. Per perkūniją, anot sinoptiko, yra tikimybė vėjui kai kur sustiprės iki 15–17 m/s. Daug kur išliks šilti orai. Aukščiausia temperatūra pakils iki 24–29 laipsnių šilumos, vakariniuose rajonuose kai kur bus 20–23 laipsniai šilumos.

Sausų orų kitą savaitę kol kas neprognozuojama, sakė sinoptikas V. Sakalauskas. Ir antradienį, ir trečiadienį teks nešiotis skėčius. Antradienio naktį daug kur, dieną – vietomis trumpai palis, kai kur griaudės perkūnija. Tačiau orai bus šiltį. Naktį vėl bus 12–17, dieną – 24–29 laipsniai šilumos.

Panašūs orai bus ir trečiadienį. Naktį daug kur, o dieną vietomis numatomas trumpas lietus, kai kur su perkūnija. Naktį bus gana šilta – 13–18 laipsnių šilumos. Dieną šilumos bus kiek mažiau – aukščiausia temperatūra svyruos tarp 20–25, o prie jūros – apie 18 laipsnių šilumos.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.