Atoslūgis tęsiasi: keli COVID-19 atvejai

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Vienas atvejis – įvežtinis, kitas – vietinis.
Praėjusią parą Lietuvoje koronavirusinė infekcija (COVID-19) patvirtinta dviem žmonėms. Vienas iš patvirtintų atvejų įvežtinis iš Serbijos, kitas – nustatytas Panevėžio apskrityje, pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Pirmasis iš praėjusią parą nustatytų atvejų diagnozuotas Vilniaus apskrityje iš Serbijos į Lietuvą atvykusiam užsieniečiui. Nustatyta, kad asmuo į Lietuvą atvyko liepos 6 d. Turimais duomenimis, žmogus iš karto izoliavosi, todėl sąlytį turėjusių asmenų nenustatyta.

Antrasis atvejis nustatytas Panevėžio apskrityje. Pirmuosius koronavirusinei infekcijai būdingus simptomus asmuo pajuto liepos 19 d. Nustatyti du namų aplinkoje sąlytį turėję asmenys. Šiuo metu užsikrėtimo aplinkybės aiškinamos, epidemiologinis tyrimas tęsiamas.

Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinti 1951 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 251 asmuo, 1607 – pasveiko, 105 žmonės yra izoliacijoje.

Komentarai

Ei    Tre, 2020-07-22 / 19:26
Na kam su ta Šiaulių ligoninės foto gąsdinti miestiečius, jeigu Šiauliuose neregistruotas naujas ir šviežias užsikrėtimo atvejis? Nejaugi Giedrius negali padaryti naujos fotografijos, tinkančios abstrakčiai Lietuvos kontekstinei situacijai pailiustruoti?

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.