Atnaujinti policijos pastatai

Policijos nuotr.
Šiaulių apskrities policijos pastatas Šiauliuose, Purienų gatvėje po atnaujinimo darbų.
Šiaulių apskrities policijos viršininkas Ramūnas Sarapas su UAB „Energijos taupymo paslaugos“ pasirašė energijos vartojimo efektyvumui didinti atliktų darbų perdavimo-priėmimo aktus, bylojančius apie sėkmingą trijų Šiaulių apskrities policijos pastatų atnaujinimo darbų projekto pabaigą.
Policijos nuotr.
Šiaulių apskrities policijos pastatas Šiauliuose, Purienų gatvėje, prieš atnaujinimo darbus.

Energijos vartojimo efektyvumo paslaugų teikimo sutartis, atlikus viešuosius pirkimus, tarp Šiaulių apskrities ir minėtos bendrovės buvo pasirašyta prieš pora metų. Joje numatyti policijos pastatų Pakruojyje, Joniškyje ir Šiauliuose, Purienų gatvėje, atnaujinimo darbai, kuriuos įgyvendinus, būtų sutaupyta mažiausiai 30 procentų šilumos energijos ir pasiekta pastato „C“ energinio naudingumo klasė.

Šiaulių apskrities policijos trijų pastatų atnaujinimo projektai pateko tarp penkių pirmųjų bandomųjų Lietuvos policijos pastatų atnaujinimo projektų, įgyvendinamų pagal ESCO modelį. Šio modelio esmė – pasiekti kuo didesnį energijos sutaupymo efektą, nepatiriant didelių pradinių investicijų.

Energetinių paslaugų teikėjas (ESCO) atsako ne tik už kokybę statybos darbų, kurie turėtų pagerinti pastato energetinę būklę, bet ir už sutaupytą suvartotos energijos dydį, kuri pasiekiama renovacijos dėka.

Atnaujintuose Šiaulių apskrities policijos pastatuose įdiegta klimato kontrolės sistema, pastatų šildymas bus valdomas nuotoliniu būdu per įdiegtą monitoringo programą. Iš sutaupytų lėšų, skirtų šilumos energijai apmokėti, bus dengiama paskola.

Komentarai

kaims    Pen, 2020-06-12 / 17:34
kiemą išasfaltuokite - galima viską nusilaužti tą, ką turi ir ko neturi!
kostek    Pen, 2020-06-12 / 21:12
kaip gerai atrodo policijos komisariatai,gal is uzsienio valstybiu turistai uzsuks pasiziureti architechtekturos meno sedevru su istorniu tarybu sajungos statiniu renovacija slapiu irsausu fasadu uz koki 10,000,000 desimt milijonu euru is lietuvos zmoniu mokesciu moketojiu saskaitu ,ir zmones stebisi lietuvoje kodel jiu pencijos tokios ubagiskos i menesi po 140 si mta ketrusdesimt euru iki 240 du simtus ketrusdesit euru,dabar visi mato kokia siuksliu lietuvos valstybes dabartine valdzia ir visos ministerjos,kuriuos apvagineja naglai kiekviena menesi bet koki gyva lietuvos valstybes zmogu financiskai,negyde zmoniu nuo gripo nuo plauciu uzdegimo ,nuo tuberkuliozes nuo vezio ligu,b et lietuvos valstybes valdzia investuoja i valstybiunius biudzetinij istaigu pastatus kurie neturi konkreciu seimininku savininku visu valstybiniu nekilnojimo turto statiniu valstybeje su zemes plotais arais hektarais kvadratiniais metrais,kai pasikeis lietuvoje visos valdzios visi tie turtai biudzetiniu istaigu bus apkrauti paprastu lietuvos zmoniu mokesciu systema ,moketi dydelius mokescius ir islaikyti dykaduonius tinginius,kurie yra valstybes tarnautojai biudzetinikai,galima isivaizduoti kaip visi gyvi lietuvos zmones yra dirbtinai apkraunami reketo santazo budu mokesciu iseskojimu su sodros mafija ir mokeciu inspekcija ir financiniu nusikaltimu tyrimu tarnybomis,visi gyvi lietuviai turi susimoketi uz lietuvos valstybes biudzetiniu istaigu nekilnojimo turto pastatu renovacijas,kas cia per lietuvos demokratija bunant europos sajungos nepriklausoma laisva valstybe ir nato nare ,kur zmoneslietuviai savo valstybeje kencia vergove ubagyste skurda elgetauja ir mirsta is bado,be laiko zmones sensta is streso del pinigu neturejimo lietuvos valstybeje,ir visus lietuvos zmones nuvare valdzios mafija zaliujiu valstieciu tautiniku politine partija is naisiu kaimo su milijardieriumiu ramunu karbauskumiui,kuris priklauso masonu sektos mafijai
Naujis    Šeš, 2020-06-13 / 11:17
tai dar vienas patvirtinimas,kad Lietuva patapo policine valstybe jau nuo 90-ju,kai algos pirmiausia buvo keliamos teisejams irgi policnykams,o pencijos taip ir liko ubagines.....
Policijos padaliniai nukišti į užkampį     Šeš, 2020-06-13 / 14:51
Policijos padaliniai nukišti į užkampį - Purienų gatvę... Koks ten susisiekimas viešuoju transportu ?
Betvarke    Ant, 2020-06-16 / 10:51
Džiaukitės džiaukitės atsinaujinę pastatą. Greitai jums ji teks parduoti ir dirbsite tik lauke prie medžių arba ant žolės. Kadangi visa gyvenimą teks jums mokėti didelius pinigus vienam žmogui, kurio dokumentus tyliai klastojote turto prievartavimą daret ir neteisėtai nuteise susitarimu su teisejais. Byloje nurodo kad daiktai kurie buvo rasti kratos metu yra daug nusikalstamai veikai naudingos informacijos ir iš jų buvo daroma nusikalstama veika, bet visus daiktus atidavė. Čia lygiai tas pats gaunasi jei Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai surastų pas asmenį narkotikų ir po mėnesio jie tuos narkotikus tam žmogui, pas kurį surado grąžintų... O ką jau šnekėti kai Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai švaisto valstybės pinigus naudodami tarnybinius policijos automobilius pašalinėms reikmėms. Važinėja apsipirkti, pavalgyti. Savo draugus, drauges pavezioja po miestą pašalinėms reikmėms. Suprantama kad Jiems visiems į tai nusispjauti nes generalinis komisaras pozela yra jų buvęs kolega, kuris specialiai apsimeta kad nieko nemato. Bus greitai linksmiausia dalis kai Jungtinių Tautų žmogaus teisių teismas "griebs Lietuva už gerklės" ir priteis milžinišką kompensacija sumokėti zmogui Dėl Šiaulių apskrities policijos komisariato pareigūnų daromų ir padarytu nešvarių darbelių. Ruoškitės. Skundas jau įteiktas.
kike    Tre, 2020-06-17 / 11:51
Kad nors kartą kitą galėtume tamsiu paros metu pamatyti patruliuojančius uniformuotus pareigūnus, atsirastų nors ir maža, bet pagarba. Dabar gi jokios pagarbos policijai. Vien su trikojais pagarbą nusipelnyti sunkoka.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.