Ar išgirs Savivaldybė gyventojų prašymus?

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
J. Basanavičiaus gatvės gale – nepjauta žolė.
Šiaulių miesto gyventojai nori gyventi jaukioje aplinkoje. Nesusikalbėdami su miesto Savivaldybės tarnautojais kreipėsi į redakciją. Miesto savivaldybės atstovai davė keletą viltį teikiančių pažadų.

Medį žada nupjauti...

Draugystės prospekto kiemuose vyksta kvartalinės renovacijos projektas. Šalia individualaus namo tvoros stovinčio kaštono šaknis gerokai pažeidė sunkioji technika. Gyventojai baiminasi, kad jau ir taip pakrypęs kaštonas vėjuotą dieną užgrius jų namą. Šeimininkė sakė, jog jau nuo rudens ne kartą kreipėsi į Savivaldybę, tačiau sprendimo, ką darys su medžiu, taip ir neišgirdo. Be gailesčio šienavusi medžius miesto viešose vietose, Savivaldybė ten, kur reikia, priimti sprendimą delsia.

Pasiteiravus apie tai Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus vedėjos Eglės Bružienės, ji patvirtino, kad su gyventojais bendrauta ne kartą. Jiems esą buvo paaiškinta, kad medis bus pašalintas. Jau išduotas leidimas darbų rangovui UAB „Plungės lagūna“ ir skyriaus vedėja žadėjo, kad įmonė šiomis dienomis grėsmę keliantį medį nupjaus.

...o apleistą teritoriją nušienauti

Šiaulietis kreipėsi į redakciją nusivylęs miesto Savivaldybės dėmesio stoka J. Basanavičiaus gale esančiai teritorijai, kuri baigia apželti žole. Apgailestaujama, kad Savivaldybė, skrupulingai nušienavusi kariuomenei skirtą teritoriją, toliau nebešienauja.

Žmogus sakė, kad taip būna kasmet. Savivaldybės užsakymu žolė nupjaunama kartą per metus jau rudeniop. Dalį teritorijos nušienauja patys gyventojai, bet jie nepajėgūs nupjauti žolę visoje valdiškoje teritorijoje bei pakelėse.

Nusiuntus nešienautų teritorijų nuotraukas Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus vedėjai Eglei Bružienei, gavome jos pažadą patikrinti, ar nenupjauta teritorija priklauso Savivaldybei, ir jei taip, tai ten žolę nupjauti.

Komentarai

Marytė    Ket, 2020-06-18 / 15:52
Nieko naujo. Gerai, kad ta ponia Bružienė iš viso pakėlė ragelį. Kiek buvo kartų skambinta dėl kitų reikalų nė karto nepakėlė. Savivaldybėje dabar visi taip dirba
Lakštingala    Ket, 2020-06-18 / 18:03
koks meras - tokia ir betvarkė. O kaip giedojo čiulbonėlis.
Tamstos    Pen, 2020-06-19 / 00:07
1863@siauliai.lt Parašote problemą,įdetate nuotrauką ir viskas. Problemos,kaip nebuvę. O čia kažkoks žmogus ir žurnalistė. Padarė iš musės - dramblį. Aš kiek kreipiausi. Visada atsako. Kultūringai. Nejau meras turi žiūrėti kiekvieno miesto kampą? Jis daugiau neturi ką veikti? Oi atsimenu,kaip parkas buvo prižiūrimas. Du kartus per metus pjaudavo. Tada viskas buvo labai gerai. Niekas nieko nerašė,kaip blogai dirba meras. Puikus laikai buvo. Ar ne taip? Opozicijos gerbėjai.
tamstai    Pen, 2020-06-19 / 08:10
Savivaldybėje dirba 250 darbuotojų, kurie už darbą gauna atlyginimą, bet apie visą netvarką turi žiūrėti ir pranešti gyventojai. Jums tai normalu? Tai už ką jiems tos algos mokamos?
Tamsta    Pen, 2020-06-19 / 10:04

In reply to by tamstai

Jei nežinojai miesto plotas yra 81 km² arba 81000000 kvadratinis metras,o dabar padalinam 250 pagal tave ir ką gaunam 324000 kvadratinį metrą. Ir pagal tave savivaldybės darbuotojas daugiau darbu neturi ir turi kiekvienas prižiūrėti tiek kvadratinių miesto teritorijos. Kas rūpinsis miesto gyvenimu,jei visi savivaldybės darbuotojai. Eis žolę pjauti,ar šluoti gatvių. Kažin ar 4 metų užtektų. Mano manymu,kiekvienas turi dirbti savo darbą ir būti savo vietoje. O ne skųsti žurnalistams savivaldę,kaip blogai ji dirba? Dar kartą. Prie kitų merų parkas buvo pjaunamas du kartus į metus ir visus tenkino. Visiems buvo gerai. Jokio straipsnio kažkaip neprisimenu...
miestietis    Pen, 2020-06-19 / 11:03

In reply to by Tamsta

klausyk, tamsta. Tavo išsireiškimai verčia labiau suklusti nei pats straipsnis. Būdamas valdžioje bandai atviru tekstu tyčiotis iš paprastos situacijos ir iš tų, kurie tave pasodino į patogią kėdę. Jeigu šis meras nebūtų pats akcentavęs tos temos dar nebūdamas išrinktuoju, tai nebūtų pikta. Kažkada pats į redakcijas beldėsi girdamasis kaip jis stropiai pjauna parką. Deja, pjovė sulyg ta diena, kai užsidėjo regalijas. Vadinasi, buvo savanaudiška reklaminė akcija asmeniniam tikslui pasiekti. Taigi, žmonės greičiausiai tikėjosi, kad ir toliau bus tokie darbai daromi savaime suprantamu būdu. Rinkėjai yra apvilti. Todėl straipsniu apeliuojama į duotas viltis. Nors tiesą pasakius, JIS gi nieko nežadėjo. Va dėl ko nežadėjo - žinojo, kad apgaudinės, deklaruodamas biblijines tiesas. Ir nėra ko lyginti su buvusiais merais. Nė vienas su žoliapjove nelakstė prieš rinkimus. Ir piliečiai žinojo, kad geriau nepjauta žolė, bet sukalbamas meras, kuris sprendžia esminius klausimus. Taip, kad geriau, gerbiamasis valdžios atstove, patylėk, o neužsiimk demagogija darbo metu.
Tamsta    Pen, 2020-06-19 / 12:40

In reply to by miestietis

Kas čia dabar iš ko tyčiojasi? Gerbiamas miestieti. Šiame straipsnyje įvardintos problemos galėjo būti išspręstos ir be šio straipsnio,bet ne. Reikėjo kreiptis į žurnalistus,kad dar kartą parodytu,kaip blogai dirba savivaldybė... Aišku sutinku,kad ne viskas pavyksta iš karto. Ir dar Gerbiamas miestieti"Ir piliečiai žinojo, kad geriau nepjauta žolė, bet sukalbamas meras, kuris sprendžia esminius klausimus." Jono Basanavičiaus gatvę atsimeni? 25 metus kratėmės,nes jos niekas netvarkė. Pabrėžiu 25 metus. Kiek ten daug firmų,firmelių,jos galvoji nesikreipė per tiek metų,kad šia gatvę sutvarkytų? Ypač gerai dirbo meras Mikšys nupirko žemę naujom kapinėm už kiek tai milijonų. Nupirko tai nupirko,o įrengti užmiršo ir dabartinis meras turi kopti prieš tai buvusio mero padarytas nesąmones.
Marytė    Pen, 2020-06-19 / 08:39
Atidarė centrą, kur per kameras visą miestą mato. Tai turi matyti kur šiukšlių primėtyta, kam dar pranešinėti. Turi pamatyti centro darbuotojai, o ne sėdėti ir nosį krapštyti
is tiesu    Pen, 2020-06-19 / 08:40
Vargsas kastonas, toks plonas.. kam ji pjauti, gal nera toks baisus kaip vienos gyventojos baimė ?
Paradoksas    Pen, 2020-06-19 / 09:49
Kol nebuvo meru pats žolę pakazūchai pjovė, tapo meru poxui viskas. Svarbu alga eina.
TAMSTA meras turi darbo    Pen, 2020-06-19 / 16:07
MERO ARTŪRO VISOCKO DARBOTVARKĖ 2020 m. birželio 19 d., penktadienis 8.15 - 10.00 Savivaldybės vadovų pasitarimas 10.00 - 12.00 Pasitarimas aktualiais projektų finansavimo klausimais 13.30 - 14.00 Pasitarimas dėl Prisikėlimo aikštės įveiklinimo 14.15 - 15.45 Dokumentų peržiūra ir jų nukreipimas vykdytojams
Nėr kada darbiniais klausimais užsiimt    Pen, 2020-06-19 / 17:33
Susitriedę aplink fontaną laksto ir dieną naktį vandens čiurkšles fotkina.Pasakytų buratins ačiū tam kas paprotino tą fontaną padaryt.Nes projekte jo nebuvo.Vis kažkokia gyvybė betono dykynėj.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.