Apdovanoti piešinių konkurso nugalėtojai

Šiaulių m. savivaldybės nuotr.
Šiaulių miesto savivaldybėje apdovanoti antrus metus vykstančio konkurso „Aš ir mano ateities Šiauliai“ nugalėtojai.

Šią savaitę Šiaulių miesto savivaldybėje buvo apdovanoti vaikų piešinių konkurso „Aš ir mano ateities Šiauliai“ nugalėtojai – miesto mokyklų moksleiviai ir juos ugdantys pedagogai.

Skelbiama, kad šio konkurso tikslas – stiprinti jaunosios šiauliečių kartos ryšį su savo miestu, skatinti inovatyvumą ir profesinį pasirinkimą. Vaikai konkursui buvo kviečiami piešiniuose pavaizduoti savo ateities profesinius siekius, svajones, savo miesto – Šiaulių – ateitį. Konkursas jau tampa nauja tradicija, jis organizuojamas antrus metus. Šiais metais sulaukta net 140 piešinių.

Konkurso komisija išrinko 15 laimėtojų penkiose kategorijose. Dar trys nugalėtojai paaiškėjo Savivaldybės „Facebook“ paskyroje surengus konkursą. Iš viso apdovanota 18 1–3 vietų laimėtojų. Juos pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir komisijos pirmininkas, Šiaulių miesto savivaldybės mero patarėjas Vincas Urbonavičius.

Pirmą–trečią vietas ikimokyklinukų kategorijoje laimėjo Agota Kompauskaitė iš Petro Avižonio ugdymo centro, Viltė Starkutė iš „Rasos“ progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ir Eva Tamošaitytė iš lopšelio-darželio „Eglutė“.

Pirmas tris vietas pradinukų kategorijoje laimėjo Dainų progimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojos Linos Mateikienės. Tai Luknė Norkutė, Justas Samulionis ir Gustė Valauskaitė.

Tarp progimnazijų moksleivių apdovanoti Gabrielius Ivinskas („Santakos“ ugdymo centras, 1 vieta), Adrija Tamošaitytė (Ragainės progimnazija, 2 vieta), Miroslava Karachevskaja („Rasos“ progimnazija, 3 vieta).

Gimnazistų grupėje visi trys nugalėtojai mokosi „Saulėtekio“ gimnazijoje, juos moko mokytoja Rasa Prišmontienė. Pirmą vietą laimėjo Paula Bernotaitė, antrą – Evita Milašauskaitė, trečią – Skaistė Margevičiūtė.

Meno mokyklų mokinių grupėje pirmą–trečią vietas laimėjo Šiaulių menų mokyklos moksleivės Urtė Kazakaitytė, Ineta Drukteinytė, Polina Hančiarova.

Feisbuko lankytojai daugiausiai balsų skyrė Emai Kailovičiutei iš „Rasos“ progimnazijos, Saulei Bumblauskaitei iš „Santakos“ ugdymo centro ir Andrėjai Samuilovaitei iš Dainų progimnazijos.