Apdovanoti geriausi 2022 metų darbdaviai

Šiaulių m. savivaldybės nuotr.
Vidutinių įmonių kategorijoje geriausiu metų darbdaviu nominuotos UAB „Extra services“ kolektyvas po apdovanojimo.

Šiaulių miesto savivaldybė padėkojo ir paskelbė geriausius 2022 metų miesto darbdavius. Savivaldybė konkursą „Geriausias metų darbdavys“ skelbia jau ne pirmus metus. Šiemet nauja buvo tai, kad įmonės pretendavo nebe vienoje, o trijose kategorijose: labai mažų ir mažų įmonių, vidutinių įmonių ir didelių įmonių.

Labai mažų ir mažų įmonių kategorijoje nugalėjo UAB „Informacinės sistemos ir technologijos“, ji specializuojasi parduodama informacinių technologijų sprendimus ir priežiūrą, teikia serverių paslaugas.

Vidutinių įmonių kategorijoje daugiausia balų surinko UAB „Extra services“. Ši įmonė, teikianti aptarnavimo ir pardavimų paslaugas telekomunikacijų ir kitokioms bendrovėms, konkurse tarp laimėtojų patenka trečius metus iš eilės.

Didelių įmonių kategorijoje ir vėl nugalėjo naują fabriką Šiaulių pramoniniame parke pasistačiusi UAB „Ltintus“. Įmonė, priklausanti JAV įmonių grupei „INTUS Windows”, yra viena didžiausių Baltijos šalyse polimerinių langų ir durų gamintoja. Už kiekvieną pagamintą produktą įmonė įsipareigoja JAV pasodinti po medį, tuo tarpu Šiauliuose „Ltintus“ sodina, puoselėja ir dar žada plėsti sakurų sodą Dainų parke. „Ltintus“ kasmet patenka tarp geriausių miesto darbdavių.

Pagal būtinuosius reikalavimus konkurse galėjo dalyvauti Šiaulių miesto teritorijoje registruota ar veiklą vykdanti įmonė, skaidriai mokanti atlyginimus, o vidutinė alga (bruto) turi būti didesnė nei vidutinis Šiaulių mieste mokamas atlyginimas (šiuo metu 1 802 Eur).

Nors paraiškoms pateikti Savivaldybė numatė ilgesnį nei mėnesio terminą, vėliau jį dar pratęsė, didelio susidomėjimo konkursas nesulaukė. Nominacijoms paraiškas pateikė tik 11 miesto įmonių. I etape pateiktas paraiškas vertino speciali nominacijos „Geriausias metų darbdavys“ atrankos komisija. Komisija įvertino mokamo darbo užmokesčio dydį ir jo augimą, naujų darbo vietų steigimą, darbuotojų motyvavimą, kuriamą patogią darbo aplinką ir papildomas vertes darbuotojams, lanksčias darbo organizavimo formas, tausojančių sprendimų ir iniciatyvų diegimą, bendruomeniškumą. II konkurso etape jau vyko viešas balsavimas internetu.

Konkurso nugalėtojus aplankę miesto vadovai įteikė nominacijas ir šakočius.

Daugiau: Ergonominės kėdės