Antrasis koronaviruso atvejis Šiaulių „Akropolyje“

„Akropolio“ nuotr.
Šiandien koronavirusas nustatytas dar vienam „Akropolyje“ dirbančiam žmogui.
Šiaulių „Akropolyje“ šiandien nustatytas naujas koronaviruso atvejis. COVID-19 užsikrėtė „Tele2“ salono darbuotojas. Jokių virusui būdingų simptomų nejaučiantys, bet artimą sąlytį turėję 6 susirgusiojo kolegos izoliavosi, juos keičia iš kitų salonų atvykę mobiliojo ryšio operatoriaus darbuotojai. Pasak „Akropolio“ valdytojų, šis atvejis su ankstesniu nėra susiję.

„Nors užsikrėtusiojo kolegos virusui simptomų nejaučia, tačiau į darbo vietas galės grįžti tik gavę neigiamus testų atsakymus bei leidus specialistams. Kiek mums yra žinoma, vakarykštis atvejis Šiaulių „Akropolio“ mobiliųjų telefonų taisymo centre ir šiandieninis tarpusavyje nėra susiję“, – sako „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Pasak „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovo Dominyko Mertino, salonas buvo iškart uždarytas, o pilna patalpų dezinfekcija vyksta dabar.

Visos kitos Šiaulių „Akropolyje“ įsikūrusios parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos veikia ir aptarnauja klientus kaip įprasta.

Kaip nurodoma pranešime spaudai, lankytojų ir darbuotojų saugumui prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ skiriamas didžiausias dėmesys. Vilniaus, Klaipėdos bei Šiaulių „Akropoliuose“ nuolat periodiškai dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai ir sanitarinės patalpos, ventiliacijos sistema veikia visu pajėgumu, periodiškai keičiami jos filtrai.

Tam, kad apsipirkimas būtų saugus, į prekybos ir pramogų centrus lankytojai įleidžiami tik su apsauginėmis veido kaukėmis. Rekomenduojama nuolat naudotis dezinfekciniu skysčiu, kurio galima rasti prie kiekvieno įėjimo į prekybos centrus, šalia sanitarinių zonų, parduotuvėse, maitinimo įstaigose bei pramogų erdvėse. Taip pat – išlaikyti saugų, bent 1 metro atstumą nuo kitų žmonių.

Visi „Akropoliuose“ dirbantys žmonės taip pat laikosi griežtos rankų higienos, stebi savo sveikatą bei dėvi apsaugines nosį ir burną dengiančias veido kaukes. Tiek darbuotojams, tiek laikytojams nuolat primenama, kad pajutus bet kokius peršalimui būdingus simptomus jokiu būdu nesilankytų jokiose viešose vietose ir vardan saugumo liktų namuose.