
Naujausios
50-asis „Deutz-Fahr“ traktorius atvyko į Užventį
50-ojo šiemet Lietuvoje parduoto „Deutz-Fahr“ traktoriaus, kuriam šalyje atstovauja bendrovė „Biržų žemtiekimas“, savininku tapo Kelmės rajono jaunasis ūkininkas Ignas Paulauskas.
„Simboliška, kad 50-asis šiemet parduotas „Deutz-Fahr“ traktorius atiteko atstovui iš Kelmės rajono. Šiame krašte „Deutz-Fahr“ turi gilias tradicijas. Būtent į šį regioną pirmiausia atvyko „Deutz-Fahr“ technika, Lietuvai atgavus Nepriklausomybę“, – įteikdamas simbolinius raktus pabrėžė bendrovės „Biržų žemtiekimas“ valdybos pirmininkas Viktoras Rinkevičius.
Universaliems poreikiams
50-ojo „Deutz-Fahr“ traktoriaus savininkas I. Paulauskas teigia ieškojęs naujos universalios technikos, tinkančios įvairiems ūkio darbams. 153 AG „Deutz-Fahr“ traktorių jaunasis ūkininkas apibūdina kaip optimaliausiai atitinkantį jo poreikius. „Ši technika puikiai tiks ir gyvulininkystėje, ir augalininkystėje: arti, sėti, ruošti žolinius pašarus, atlikti transportavimo ir visus kitus darbus“, – teigia I. Paulauskas, naująjį pirkinį planuojantis naudoti 120 ha ūkyje.
Vidutinės galios „Agrotron 6150“ – vienas populiariausių grupės SDF ("Same Deutz-Fahr“) traktorių. Dėl originalaus ir novatoriško agregatų išdėstymo šios serijos „Deutz-Fahr“ traktoriai išsiskiria nuolaidžiu variklio gaubtu. Šis sprendimas suteikia akivaizdų pranašumą dirbant su priekiniu krautuvu ar priekyje agreguojamais padargais.
Šiuolaikiniai „Agrotron“ 6 serijos traktoriai – tarp moderniausių rinkoje, komponuojami tiek su pusiau dinaminėmis, tiek su bepakopėmis transmisijomis.
Taupiausias tarp rinkos varžovų
„Agrotron 6150“ – racionaliai suprojektuoto, išskirtines savybes turinčio vidutinės galios „Deutz-Fahr“ traktoriaus pavyzdys. Kompaktiškų gabaritų (ilgis ne didesnis kaip 4,7 m) „Agrotron 6150“ traktoriuje įrengtas vienas ekonomiškiausių rinkoje 6-ių cilindrų, 153 AG pajėgumo variklis. Įspūdingų savybių hidraulinė sistema su 9,2 t keliamosios galios galiniu keltuvu „Deutz-Fahr“ traktoriui efektyviai leidžia atlikti bet kokius darbus: nuo žolinių pašarų ruošimo iki sunkių traukos darbų (konstrukcinė traktoriaus masė 6,1 t, bendroji – 9,5 t).
„Agrotron 6150“ – vienas iš nedaugelio su įrengta 4-ių greičių galinio GTV perdava, iš kurių net du greičiai – 540E ir 1000E – ekonominiai. Tai akivaizdžiai byloja apie „Deutz-Fahr“ traktoriaus universalumą ir efektyvumą.
Išskirtinėmis charakteristikomis pasižymintys 6-ių cilindrų „Deutz AG“ varikliai „Agrotron“ 6 serijos traktoriams pelnė taupiausių rinkoje mašinų reputaciją. Ją patvirtina ne tik rezultatai, gauti taikant griežčiausią „DLG PowerMix“ bandymų metodiką, bet ir „Agrotron 6150“ traktorių naudotojai.
Įvertino naudotojai
„Agrotron 6150“ pranašumais jau įsitikino ir 50-ojo „Deutz-Fahr“ traktoriaus savininkas I. Paulauskas. Nors jam vakarietiška technika – ne naujiena. Prieš pasirinkdamas „Deutz-Fahr“ traktorių, I. Paulauskui su įvairių gamintojų vakarietiška technika teko į valias paplušėti tėvo ir giminaičių ūkiuose. „Ypač maloniai nuteikė „Agrotron 6150“ traktoriaus lengvas valdymas, manevringumas, plačios sankabos jautrumo reguliavimo galimybės, amortizacija, komfortiškumas, neprilygstamas patogumas dirbant su priekyje pakabinamais padargais“, – vardija I. Paulauskas.
Naujo lygmens servisas
„Deutz-Fahr“ atstovams Lietuvoje bendrovei „Biržų žemtiekimas“ šiemet pavyko parduoti apie 30 proc. daugiau technikos, palyginti su šalies rinkos vidurkiu. „Tai lėmė lankstus darbas su klientais, patraukli kainodara, įspūdingos grupės SDF investicijos į technikos modernizavimą ir patikimumą bei nuolatos gerinamas traktorių techninis aptarnavimas, – teigia V. Rinkevičius. – Be to, patys ieškome finansavimo sprendimų. „Biržų žemtiekimas“, glaudžiai bendradarbiaudamas su bankais, pirkėjams sudaro išskirtines sąlygas įsigyti techniką, suderinančias nedideles palūkanas ir lankstų atsiskaitymų grafiką.“
Atkreiptinas dėmesys ir į žemės ūkio technikos servisą bei aptarnavimo kokybę, kurią į naują lygmenį pakylėjo bendrovė „Biržų žemtiekimas“. „Daugiau kaip du kartus padidinti serviso pajėgumai leidžia kokybiškai aptarnauti techniką visoje šalies teritorijoje ir operatyviai suteikti techninę pagalbą, nepriklausomai nuo problemos sudėtingumo“, – teigia serviso vadovas Tomas Aleksandravičius.
Įsimintiniausios akimirkos
„Bendrovės „Biržų žemtiekimas“ teikiamas aukšto lygio techninis aptarnavimas leidžia tikėti, kad jubiliejinis „Deutz-Fahr“ traktorius tarnaus ilgai ir patikimai, o investicija į naują techniką atsipirks su kaupu“, – neabejoja I. Paulauskas. Pastarajam šie metai – ypač įsimintini. Pavasarį savo vardu užregistravęs ūkį, jaunasis ūkininkas pasipiršo ir su sužadėtine Rasa ėmė puoselėti šeimos kūrimo perspektyvas. O rudeniop jų kiemą papildė neabejotinai visam gyvenimui įsimintinas pirkinys – pirmasis naujas „Deutz-Fahr“ traktorius ir 50-asis tarp pusės šimto, kuriais naujuosius savininkus šiemet pradžiugino bendrovė „Biržų žemtiekimas“.
Užs. Nr. 292652