(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Gamink ir BALSUOK
Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi
Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Joniškio rajone

Traukiasi nuostolingos bendrovės direktorius

2015 m. liepos 16 d.
Loreta RIPSKYTĖ

UAB Joniškio autobusų parko vadovas Almantas Katinas liepos 3 dieną pateikė prašymą atleisti jį iš pareigų šalių susitarimu. Apie tai žurnalistus po akcininkų susirinkimo, vykusio už uždarų durų, informavo Joniškio rajono savivaldybės Administracijos direktorius Aivaras Rudnickas.
Sutarta bendrovės direktoriui išmokėti trijų mėnesių išeitinę kompensaciją, kuri „grubiai sieks apie 3,5 tūkstančio eurų“.
A. Katinas minėtose pareigose dar dirbs iki rugpjūčio 3 dienos. Iki to laiko ketinama arba organizuoti konkursą jo pareigoms eiti – arba –...

Kultūros sostinė šėlo su legendine „Smokie“

2015 m. liepos 14 d.
Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio vykusiame Vyšnių festivalyje „Kalėdos vasarą“ Lietuvos kultūros sostinė Žagarė vėl tapo geriausių muzikos grupių, atlikėjų, „Sidabrinių gervių“ laimėtojų filmų Meka. Visas dienas skambėjo įvairių stilių muzika, bet daugiausia žiūrovų sutraukė legendinė klasikinio roko grandų grupė „Smokie“ iš Anglijos, per kurios pasirodymą žiūrovai šėlo lietuje.
Penktadienio vakarą Žagarę užtvindė automobilių srautas iš Lietuvos ir Latvijos. Senosios roko muzikos gerbėjai dar netikėdami, kad dainuos legendinė grupė „Smokie“ iš Anglijos, vieni kitų klausinėjo: gal tai pokštas –...

Joniškis viliojo spalvomis

2015 m. liepos 9 d.
Savaitgalį nuaidėjusi Joniškio miesto šventė renginių žiūrovus viliojo spalvingais rūbais, dekoracijomis, gėlių kompozicijomis, įvairiaspalviais įstaigų papuošimais. Šiemet renginiui pasirinktas daugiaprasmis šūkis: „Joniškis – spalvų miestas“ netiesiogiai priminė, kad spalvos gali reikšti ir žmogaus talentą, troškimus, siekius.
Joniškio miesto šventės vienu spalvingiausių akcentų tapo tradicinė įstaigų, organizacijų, bendruomenių eisena nuo rajono Savivaldybės aikštės iki kultūros centro lauko estrados.
Spalvų šėlsmą čia kūrė šokėjai, vėliau koncerte „Ir išaudžiau margą juostą...“ pasirodę rajono meno...

Dalyvavo krikščioniškose jaunimo dienose

2015 m. liepos 9 d.
Grupė Joniškio rajono mokinių, lydimi mokytojų, dalyvavo Alytuje surengtose, Lietuvoje jau septintą kartą organizuojamose krikščioniškojo jaunimo dienose.Į Alytų vyko Joniškio „Saulės“, Gataučių Marcės Katiliūtės pagrindinių ir Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokiniai kartu su lydinčiais mokytojais E.Veikaliene, Ž.Stubailiene ir G.Andrašiūnu.
Dvi dienas vyko įvairūs teminiai užsiėmimai, draugystės su Dievu vakaras, padėkos, šlovinimai, maldos, mišios.
Į renginį suvažiavo apie šešis tūkstančius jaunų žmonių iš visos Lietuvos, dalyvavo Lietuvos vyskupai, vienuoliai, Šventojo Sosto...

Joniškis turi vietos veiklos grupę

2015 m. liepos 9 d.
Joniškio mieste įkurta vietos veiklos grupė.VVG steigėjai yra Joniškio rajono savivaldybė, Joniškio moterų ir Joniškio verslininkų asociacijos, rajono neįgaliųjų draugija, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Joniškio viltis“, rajono sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija, viena individuali įmonė, trys uždarosios bendrovės.
Steigiamajame susirinkime VVG vadove išrinkta Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė.
VVG veiklos tikslas – pagerinti vietines įsidarbinimo galimybes ir didinti bendruomenių socialinę...

Grasindamas nužudyti, peiliu perrėžė kaklą

2015 m. liepos 2 d.
A. Skurdelis šių metų vasario 17-osios pavakare savo namuose Valančiūnų kaime, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, konflikto metu grasino nužudyti sugyventinę, tai yra laikydamas rankoje peilį rodė jį sugyventinei bei sakydamas „aš tave papjausiu“ sugriebė rankas ir jas laikydamas peiliu perrėžė ikiteisminio tyrimo metu nenustatytą kiekį kartų, bet ne mažiau kaip keturis kartus, jai kaklą.
Admantas Skurdelis kaltu prisipažino.
Nukentėjusioji irgi neneigė tą dieną su sugyventiniu gėrusi alų. Begeriant iš tiesų konfliktas kilo dėl pinigų.
Už grasinimą...

Kriminalinė kronika

2015 m. birželio 30 d.
Nuo birželio dvidešimt penktosios pusės šešių vakaro iki birželio dvidešimt šeštosios vidurdienio Daukšių kaime po pažįstamos 1986 metais gimusios moters apsilankymo iš 1979 metais gimusio vyro gyvenamojo namo pagrobtas fotoaparatas „Praktica“, telefonas „Nokia“ su SIM kortele ir taupyklė. Nuostolis – 600 litų.
Laužimo į namą žymių nėra. Moteris ieškoma.
Mekių kaime iš neužrakinto garažo pagrobti įvairūs daiktai. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Patirtas 200 eurų nuostolis.
Nuo birželio pirmosios 16 valandos iki birželio dvidešimt...

Mokyklos direktorius įspėtas

2015 m. birželio 25 d.
Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos direktorių Tomą Armonavičių nuo papeikimo dėl darbo drausmės pažeidimo išgelbėjo senatis. Tačiau praėjusį ketvirtadienį vykusiame rajono Tarybos posėdyje jam skirtas įspėjimas.
Rajono Tarybai parengtame ir mero Gedimino Čepulio teiktame sprendimo projekte pripažinta, kad 2014 metų kovo 31 dieną Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos direktorius, be konkurso į pavaduotojo Dienos užimtumo centrui pareigas priimdamas Editą Petraitę, pažeidė Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo, apibrėžiančio konkursines pareigas...

Savivaldybės stipendija – tautodailininkei

2015 m. birželio 25 d.
Stipendininkė planuoja parengti tapybos darbų, kurie atspindėtų etninį regiono paveldą per spalvas, papročius. Paroda turėtų būti eksponuojama kalėdiniu laikotarpiu Joniškyje ir jo apylinkėse.
Apie Joniškio rajono savivaldybei teikiamų paraiškų stipendijai gauti priėmimą buvo skelbta rajoninėje spaudoje ir savivaldybės internetinėje svetainėje. Po 30 dienų nuo paskelbimo buvo gauta vienintelė individuali jau minėtos tautodailininkės paraiška.
D. Sutkuvienė Stepo Žuko taikomosios dailės technikume įgijo dailininkės apipavidalintojos specialybę, vėliau tęsė...

Turgavietės nuomininkui sumažintas mokestis

2015 m. birželio 25 d.
Joniškio rajono Taryba nusprendė 50 procentų sumažinti turgavietės nuomos mokestį ją eksploatuojančiai individualiai įmonei, nes savininkas per mažai investuoja į esamo turto būklės pagerinimą.
Tarybai individualios įmonės savininkas Stasys Butkus buvo pateikęs prašymą jį visiškai atleisti nuo Joniškio turgavietės nuomos mokesčio – 9101,87 eurų. Būtent tiek įmonės savininkas išleido elektros rekonstravimo darbams, kuriuos atliko UAB „Joniškio mechanizacija“.
Tarybos nariai piktinosi, kad S. Butkus jau ne kartą teikė prašymus atleisti nuo nuomos mokesčio...

Imtynininkų startas Baku žaidynėse

2015 m. birželio 23 d.
Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančiose Europos žaidynėse pirmieji iš 70-ties čia dalyvaujančių lietuvių jėgas išbandė du iš Joniškio kilę imtynininkai. Vilius Laurinaitis pelnė septintą, o Julius Matuzevičius – aštuntą vietas.Graikų–romėnų imtynių varžybas 22 metų Viliui Laurinaičiui (svorio kategorija iki 98 kilogramų) teko pradėti nuo atrankos kovos.
2012-ųjų Pasaulio jaunimo čempionas iš Lietuvos pirmiausia ant menčių paguldė Europos jaunimo čempioną 20-metį norvegą Felixą Baldaufą, tačiau aštuntfinalyje neatsilaikė prieš audringai poros tūkstančių žiūrovų palaikomą Azerbaidžano atstovą 19 metų...

Alyvos sankryžoje trukdo saugiam eismui

2015 m. birželio 23 d.
Į „Krašto žinių“ redakciją kreipėsi Linkaičių kaimo (Joniškio rajonas) gyventojai, prašydami padėti: lygiareikšmėje sankryžoje keroja vešlios kaimynų sodintos alyvos, kitoje kelio pusėje – alyvos, liepa, kiti augalai.Važiuojantys ties skersgatviu turi išlįsti į jo vidurį, kad pamatytų, ar nieko nėra ir nesusidurtų. Savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėja Daiva Bičkienė sako, kad alyvos abipus sankryžos turėtų būti išrautos arba iškirstos, nes kelia grėsmę saugiam eismui.
Būrelis susirinkusių Linkaičų kaimo Kaštonų ir Ramunių gatvių gyventojų „Krašto žinioms“ pasakojo...

Nauja frakcija

2015 m. birželio 23 d.
Jai priklausys keturios Tarybos narės: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovės Rimantė Misiūnienė, Nijolė Valuckienė, „Tvarkos ir teisingumo“ partijos atstovė Edita Rudienė ir Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovė Rita Samienė.
Frakcijai vadovaus Rimantė Misiūnienė.
„Krašto žinių“ inf.

Vyšnių festivalis – be stipraus alkoholio

2015 m. birželio 23 d.
Joniškio rajono Taryba nusprendė Žagarėje Vyšnių festivalyje uždrausti prekiauti stipresniais kaip 6 procentų tūrinės alkoholio koncentracijos gėrimais.Loreta RIPSKYTĖ

Draudžiama bus pardavinėti ne tik stipresnį alkoholį, ribojimas taikomas ir stiklinei tarai. Bus leidžiama pardavinėti alkoholinius gėrimus plastiko induose arba skardinėse.
Kadangi Vyšnių festivalis vyksta įvairiose miesto zonose, šis draudimas bus taikomas ne tik prekybininkams, dalyvausiantiems mugėje ir teiksiantiems maitinimą renginio lankytojams, bet...

Pareigūnai baudžia skaudžiai

2015 m. birželio 23 d.
Į „Šiaulių krašto“ redakciją kreipėsi žemdirbys, kurio ūkyje dirbančiam traktorininkui priteista bauda ir numatyta konfiskuoti neleistinai laikytą žaliąjį kurą. Ūkininkas liudija pats pirkęs, turi dokumentus, bet traktorininkui pamiršo išduoti važtaražtį. Ar tai baisus valstybės apgavimas? Seimo narys Vitalijus Gailius, susipažinęs su pareigūnų veiksmais, mano, kad nesivadovauta protingumo ir teisingumo kriterijais.
Viskas vyko šių metų vasarį. Traktorininkas pritrūko degalų. Paskambino ūkininkui, kad pasirūpintų. Pats sėdo į automobilį ir nuvažiavo į degalinę, kur atvykęs...

Riešinių raštai reikalauja kruopštumo

2015 m. birželio 18 d.
Loreta Petrauskienė iš Kriukų miestelio (Joniškio rajonas) pirmą užsakymą riešinėms gavo iš dukros. Pabandė – ir patiko, nors iš smulkių karoliukų dėliojamas raštas reikalauja kruopštumo. Šis rūbų akcentas puošia ir šildo rankas, tinka dėvėti ne tik žiemą, bet ir vėsesnį vasaros vakarą.
Loreta Petrauskienė ant stalo pasideda internete rastą, atspausdintą popieriuje patikusio rašto brėžinį, ir, parimusi prie jo, virbalais narsto mezginio akis, o pirštais stumdo karoliukus, kaip kokiame šaškių žaidime. Netrukus prieš akis ima ryškėti piešinys – zigzagas su karūnėle arba žvaigždelė, o gal –...

Duobėtas kelias pagaliau bus asfaltuojamas

2015 m. birželio 18 d.
Į „Krašto žinių“ redakciją kreipėsi Joniškio rajono gyventojas, prašydamas „pajudinti ponus“, kurie žadėjo, kad bus iš naujo klojamas asfaltas kelio Joniškis–Žeimelis–Pasvalys ruože Kriukai–Žeimelis iki Pakruojo rajono ribos. Konkursą laimėjusios UAB „Šiaulių plentas“ atstovai sako, kad darbai prasidės liepos–rugpjūčio mėnesiais.
Į redakciją užsukęs skaitytojas pasakojo prieš kurį laiką važiavęs minėtu keliu per Kriukus į Žeimelio pusę ir pastebėjęs, kad darbininkai lopo duobes.
„Kiek galima dėti lopus ant lopų? Juk prieš rinkimus visi ponai žadėjo, kad šis kelias...

Buvęs mokytojas išleido knygą

2015 m. birželio 18 d.
Buvęs Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Vytautas Antanaitis išleido knygą „Kipšiokui šnibžtelėjus“, kurioje sudėti tekstai iš sukaupto 55 metų archyvo nuo publicistikos iki humoristinės kūrybos.Rinkinyje literatų klubo „Audruvė“ narys, pedagogas Vytautas Antanaitis spausdina tekstus, kurie buvo publikuoti periodinėje spaudoje. Tai – interviu su rašytojais, literatais: Jolita Skablauskaite, Dalia Jazukevičiūte, Birute Žymantiene, Jonu Katkevičiumi, Albinu Žvingila ir kitais, eseistiniai pamąstymai, publicistika...

„Dagilėlis“ laimėjo dar vieną apdovanojimą

2015 m. birželio 16 d.
„Da­gi­lė­liui“ ati­te­ko ir di­dy­sis pri­zas – 3000 eu­rų.
„Šiau­lių kraš­to“ inf.

Pastatyti stogastulpiai kapinių vietoje

2015 m. birželio 16 d.
Praėjusią savaitę Joniškio rajone pastatyti penki stogastulpiai neveikiančių kapinių vietose.Stogastulpiai, kuriems pagaminti ir pastatyti iš savivaldybės biudžeto skirta 1450, iškilo Kalviuose (Satkūnų seniūnija), Mikšiūnuose, Skariuose, Byvainiuose ir Šlapakiuose (Kepalių seniūnija).
Juos pagamino meistras Martynas Putna.
„Krašto žinių“ inf.

Dienos populiariausi

Užventį papuošė trimituojančių angelų vėtrungė

2015 m. liepos 18 d.
lankomiausias

Laikino atokvėpio namai leis pailsėti neįgaliųjų artimiesiems

2015 m. liepos 18 d.
daugiausiai komentuotas