(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Gamink ir BALSUOK
Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi
Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Radviliškio rajone

„Robinzonus“ į žygį veda nuteistas pedagogas

2015 m. birželio 20 d.
Radviliškio Savivaldybėje, regis, vėl bręsta skandalas – kartu su 67-iais moksleiviais, šiuo metu poilsiaujančiais šalyje išgarsėjusioje „Robinzonų“ stovykloje, būna ir užsiima jos įkūrėjas, Pekino olimpinio deglo nešėjas, bet kartu ir – nuteistasis baudžiamojoje byloje Jonas Varkulevičius.Dešimtmetį gyvuojanti stovykla ir vėl galėtų sulaukti tradicinių ditirambų, jei ne viena detalė – olimpinių idėjų propaguotojas negali dirbti pedagoginio darbo. Ilgamečiam pedagogui duris į mokyklą užtrenkė teismo nutartis, paskelbusi jį kaltu baudžiamojoje byloje. O duris į stovyklą...

Nugalėjo rajono neįgalieji

2015 m. birželio 20 d.
Radviliškyje vienuoliktą kartą surengtoje Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto šventėje geriausiai pasirodė ir daugiausia medalių iškovojo rajono neįgalieji.Į Radviliškio sporto arenoje surengtą tradicinę šventę suvažiavo rekordiškai daug sportininkų. Šiemet neįgaliųjų renginys įgijo tarptautinės sporto šventės statusą, mat, be lietuvių, jame varžėsi ir svečiai iš Latvijos, Bauskės miesto.
Iš viso dėl apdovanojimų kovojo 133 dalyviai, susibūrę į dvylika komandų, atvykusių iš Bauskės, Akmenės, Pasvalio, Kuršėnų, Pakruojo, Šiaulių miesto ir rajono bei Radviliškio neįgaliųjų draugijų.
Rajonui atstovavo trys...

KRIMINALINĖ KRONIKA

2015 m. birželio 20 d.
Pareigūnai bendrą prevencinę priemonę organizavo Radviliškio miesto parke, parkelyje prie rajono Savivaldybės, Eibariškių tvenkinio, didžiųjų prekybos centrų bei kitose jaunimo būriavimosi vietose.
Visiems pilnamečiams asmenims, kurie viešoje vietoje vartojo alkoholinius gėrimus, buvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai.
Per šių metų 5 mėnesius rajono policijos pareigūnai už alkoholinių gėrimų gėrimą ar girto pasirodymą viešoje vietoje surašė 418 protokolų, 38 protokolai surašyti dėl nepilnamečių girtavimo viešoje vietoje, 10 protokolų surašyta dėl nepilnamečių padarytų...

Rajono meras laikinai nušalintas

2015 m. birželio 20 d.
Mero nušalinimo istorija rajone vėl kartojasi – praėjusioje kadencijoje dėl kaltinimų korupcija teismo nušalintas, o vėliau pats palikęs mero kėdę, šioje kadencijoje išrinktas meras Antanas Čepononis vėl yra nušalintas. Šiaulių apygardos teismas jį nušalino trims mėnesiams.Šiaulių apygardos teismas birželio 16 dieną paskelbė, jog nušalina A. Čepononį nuo Radviliškio rajono mero pareigų.
Toks sprendimas priimtas to paprašius prokurorui ir atmetus A. Čepononio ir jo gynėjo prašymą prokuroro prašymo netenkinti.
Apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene...

Etnokultūrinė stovykla – ir socialiai remtiniems vaikams

2015 m. birželio 20 d.
Vakar duris užvėrė Radviliškio miesto kultūros centre penkias dienas vykusi etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“. Joje kelios dešimtys vaikų, daugiausia iš socialiai remtinų šeimų, mokėsi liaudies amatų, susipažino su papročiais.Stovyklą nemokamai lankė 48 vaikai iš rajono vaikų globos namų „Nykštukas“, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro ir bei gerai besimokantys rajono švietimo bei ugdymo įstaigų auklėtiniai.
Stovyklos tikslas buvo kūrybiškai lavinti vaikus, mokyti juos liaudies amatų, supažindinti su gimtojo krašto papročiais, Lietuvos kariuomenės...

Ieškojo sveikatos lobio

2015 m. birželio 20 d.
Surengę pėsčiųjų žygį, rajono Visuomenės sveikatos biuro specialistai žygeivius pakvietė surasti paslėptą lobį.Į stovyklavietę „Arimaitis“ iškeliaujančius žygeivius pasveikino ir gero kelio palinkėjo Visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Koriznaitė.
Žygyje „Sveikatos lobio beieškant“ keliautojų laukė trys punktai, kuriuose jie turėjo atlikti specialias užduotis, rinkti taškus ir pasižymėti.
Pirmame punkte, kuris buvo prie Antaniškių miško, dalyviai mėtė kamuoliuką į paruoštą tinklą: du metimai – paprasti, kiti du – su akiniais, sukeliančiais...

Patyrė nepatogumų dėl vėlavusių sąskaitų

2015 m. birželio 18 d.
„Krašto žinių“ redakcija sulaukė kelių vyresnio amžiaus radviliškiečių skambučių. Gyventojai skundėsi, jog nebe pirmą kartą laiku nesulaukia telekomunikacijos bendrovės sąskaitų už mobilųjį telefoną.Į redakciją užėjusi pensininkė Stefanija Januševičienė su savimi atsinešė ir kelias telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ siųstas sąskaitas bei mokėjimo už mobilųjį telefoną kvitus. Ant vokų – Vilniaus UAB „Greitasis kurjeris“ antspaudas su data.
Antspaude įspausta šių metų gegužės 19-ta diena, tačiau, anot S. Januševičienės, ji voką pašto dėžutėje rado tik gegužės 29-ąją, nors pastarąją apžiūrėdavo kiekvieną dieną...

Garbės piliečio regalijos – policijos pareigūnui

2015 m. birželio 16 d.
Baisogaliečiai savo miestelio gimtadienio šventėje tradiciškai pasveikino dar vieną Baisogalos Garbės pilietį ir Pasididžiavimo knygos nominantą. Šiemet šioje knygoje pasirašė buvęs policijos pareigūnas Zenonas Gailevičius.Šeštadienį vykusioje Baisogalos miestelio šventėje baisogaliečiai sveikino ne tik Antanus ir Antaninas. Vienuoliktą kartą rinktas ir Baisogalos Garbės pilietis. Iš viso Baisogala jau turi 38 Garbės piliečius ir 7 Garbės įstaigas bei organizacijas.
Šiemet šiuo titulu nominuotas buvęs policijos pareigūnas, Baisogalos policijos nuovados vadovas...

Tremties metai nenuslopino meilės Lietuvai

2015 m. birželio 13 d.
Rytoj, Gedulo ir vilties dieną, tūkstančiams lietuvių šeimų atmintyje atgis baisiosios tremties dienos Sibiro platybėse. Jos visam laikui įsirėžė ir radviliškietės, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos rajono skyriaus pirmininkės Stasės Janušonienės atmintyje.Pasakodama apie septynerius tremtyje praleistus metus, S. Janušonienė, daugelio mažybiškai vadinama Stasele, ne kartą nubraukia ištryškusią ašarą ir mėgina sulaikyti drebulį balse.
Staselę su šeima – mama, tėvu, broliu, seseria ir dukterėčia, į Irkutsko srityje įsikūrusį Zalari rajoną išvežė 1951-ųjų rugsėjį. Galvojo už tai...

Rajone – vėl rožinis autobusėlis

2015 m. birželio 13 d.
Radviliškio rajone vėl lankysis rožinis projekto „Nedelsk“ autobusėlis. Šįkart jis aplankys keturis rajono kaimus. Radviliškietes moteris autobusėliu važiuojantys medikai onkologai tikrins jau devintus metus.Šiemet, birželio 17 dienos rytmetį, nuo 9 iki 13 valandos, rožinio autobusėlio komanda svečiuosis prie Kalnelio Gražionių kaimo medicinos punkto. Tos pačios dienos popietę, nuo 13.30 iki 18.30 valandos, onkologai nemokamai apžiūrės ir pakonsultuos prie ambulatorijos susirinkusias Grinkiškio miestelio moteris.
Birželio...

RAJONO TARYBOJE

2015 m. birželio 13 d.
Biudžeto, ekonomikos ir ūkio reikalų komitetui pirmininkaus konservatorius Vaidas Smalinskas, jo pavaduotoju išrinktas socialdemokrats Eduardas Martynkinas.
Investicijų ir kaimo plėtros komiteto vadovu tapo konservatorius Darius Jurėnas, jo pavaduotoju – bendrapartietis Vitolis Januševičius.
Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komitetui vadovauja Liberalų sąjūdžio atstovas Algimantas Ruseckas, jo pavaduotoja paskirta socialdemokratė Vida Janulaitienė.
Naują vadovą turės ir Kontrolės komitetas – naujoką Taryboje, Darbo...

SPORTO NAUJIENOS

2015 m. birželio 13 d.
Radviliškietis kovojo svorio kategorijoje iki 85 kilogramų.
A. Vaiksalu tapo nugalėtoju ir prieš tai Plungėje vykusiame Lietuvos dziudo atvirajame čempionate, svorio kategorijoje iki 90 kilogramų.
Rajone futbolą žaidžiančios merginos varžėsi su berniukais. Surengtose varžybose dalyvavo Sidabravo gimnazijos bei dvi Radviliškio merginų komandos, susikovusios tarpusavyje ir su 2004 metais gimusių rajono Švietimo ir sporto paslaugų centro berniukų komanda.
Pirmoji radviliškiečių komanda iškovojo dvi pergales ir lygiosiomis sužaidė su...

KRIMINALINĖ KRONIKA

2015 m. birželio 13 d.
Su kontrabandinėms cigaretėmis įkliuvo 47 metų radviliškietė. Ji dėl savo nelegalaus verslo – akcizais apmokestinamų prekių laikymo ir gabenimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, policijai gerai žinoma.
Moteris policijos pareigūnus sudomino sustojusi prie prekybos centro ir į jį įėjusi nešina juodos spalvos krepšiu. Vienam iš tyrėjų priėjus arčiau, ji kaip tik krepšį dėjo į parduotuvės saugojimo kamerą.
Paklausta apie krepšio turinį, radviliškietė prisipažino, kad krepšyje yra cigarečių. Atsegus krepšį, jame matėsi cigarečių „Minsk“ ir „Fest“ pakelių su Baltarusijos Respublikos...

Saviveiklininkus globojo futbolininkai

2015 m. birželio 13 d.
Ketvirtį amžiaus gyvuojančio, visą šalį išmaišiusio Šeduvos etnografinio ansamblio „Šeduva“ dalyviai, birželio pradžioje surengę pasirodymą Joniškio rajone, Žagarėje, visos viešnagės metu buvo globojami ne kultūros darbuotojų, bet vietos futbolininkų.Pasirodymo Žagarėje, šiemet paskelbtoje šalies Kultūros sostine, laukę šeduviai iš anksto kruopščiai jam ruošėsi, tačiau įvyko nenumatytas atvejis – netikėtai susirgo ilgametė ansamblio vadovė Emilija Brajinskienė, visada koncertuojanti kartu su savo ansambliečiais, laukiama ir kviečiama į įvairius koncertus, organizuojanti...

Atsisveikino su vaikystės knyga

2015 m. birželio 13 d.
Gražinos pagrindinės mokyklos ketvirtokai tradiciniame renginyje, kuris vyko Radviliškio viešojoje bibliotekoje, atsisveikino su vaikystės knyga.Viešosios bibliotekos lėlių teatras „Boružėlė“ parodė vaikams Juozo Erlicko kūrinio „Kolumbo gimtadienis“ ištrauką ir Genovaitės Lukšaitės miniatiūrą „Žvėreliai apie skaitymo naudą“.
Dar neprasidėjus spektakliukui, mokyklos bibliotekos vedėja Kęstutė Šivickienė padėkos raštais apdovanojo pačius geriausius mokyklos bibliotekos skaitytojus Luką Bačiauską, Kamilę Kustikovaitę, Renaldą Moliūnaitę.
Skaitytojo karūna buvo įteikta Nojui...

Pažintis su biblioteka

2015 m. birželio 13 d.
Nulinukai, lydimi mokytojos Vilijos Žymantienės, susipažino su naujausių knygelių, kurias dovanojo Ramūnas Karbauskis, paroda. Vaikai buvo pakviesti prisijungti prie konkurso – per vasarą skaityti dovanotas knygeles ir jas perskaičius gauti įvairių prizų.
Mažieji svečiai apžiūrėjo kraštiečio profesoriaus Vlado Žuko prisiminimų kambarį, kuriame ir vedamos pasakų popietės, susitikimai. Čia jų laukė „pasakų senelė“ (buvusi mokytoja Zita Nosavičienė), ji su vaikais skaitė ištraukas iš eiliuotos Kosto Kubilinsko pasakos "Kiškio lūpos“.
Po to „pasakų senelė“ nulinukams uždavė...

Gabiausieji susirinko į „Deimančiukų“ stovyklą

2015 m. birželio 13 d.
Radviliškio Vaižganto gimnazijos gabiausiems moksleiviams duris atvėrė tradicinė stovykla „Deimančiukai“. Į ją stropiausi gimnazistai buvo pakviesti šeštą kartą.Kad patektų į stovyklą, gimnazistai turėjo simboliškai įveikti tuziną nelengvų užduočių – apsilankyti vaikų lopšeliuose-darželiuose, kuriuos jie lankė, padėkoti grupių auklėtojoms.
Vaikų lopšelyje-darželyje „Eglutė“, be nuoširdžių ir kiekvieną savo auklėtinį puikiai prisimenančių auklėtojų, stovyklautojai sutiko buvusią Vaižganto gimnazijos mokinę Jolantą Jankutę, dabar dirbančią „Eglutėje“ judesio korekcijos specialiste. Ji...

Teršalai srūva nelegaliu grioviu

2015 m. birželio 11 d.
Į „Krašto žinių“ Radviliškio redakciją paskambinęs šeduvis kvietė atvykti į Šeduvą ir pažiūrėti, kaip kažkas iš vietos gyventojų teršia gamtą – į nelegaliai iškastą griovį leidžia nuotekas, kurios patenka į šalia tekantį upelį. Panaši situacija Vėriškių gatvėje buvo ir anksčiau.Nuvykus į Šeduvą, nurodytoje Vėriškių gatvėje jau būriavosi grupelė šeduvių. Susitikti su gyventojais atvyko Savivaldybės vyriausioji specialistė sanitarijai Valentina Grinienė, rajono Aplinkos apsaugos agentūros, Šeduvos miesto seniūnijos, UAB „Radviliškio vanduo“ atstovai.
Nereikėjo būti aplinkosaugos specialistu, kad...

Teatrų šventė Kutiškiuose

2015 m. birželio 9 d.
Kutiškiečiai turėjo progos pamatyti Joniškio rajono Gasčiūnų bendruomenės teatro spektaklį „Piršlės išdaigos“ ir Kutiškių senjorų teatro spektaklį „Šalaputris“.
Svečiai iš Gasčiūnų žiūrovus „nukėlė“ į saulėtąją Gruziją ir savo temperamentu bei profesionalumu prikaustė jų dėmesį.
Šis kolektyvas Kutiškiuose pasirodo jau ne pirmą kartą.
Kutiškių senjorai žiūrovams parodė savo naująjį spektaklį – Juozo Gurauskio vieno veiksmo komediją „Šalaputris“.
Renginį pristatė Kutiškių bendruomenės pirmininko pavaduotoja Eugenija Brinkienė. Apdovanojimus įteikė daugiafunkcio centro direktorė...

Šeduvą džiugino gyvos gėlės

2015 m. birželio 6 d.
Šeduvos lopšelio–darželio bendruomenė mokslo metus pabaigė surengusi tradicinę šventę „Augalų žavadienis“, kurioje miestiečius džiugino gėlių kostiumais pasipuošę vaikučiai, jų tėveliai, auklėtojos.Skambant muzikai, įvairiaspalvių gėlių kostiumais pasipuošę šventės dalyviai patraukė link centrinės Šeduvos miesto aikštės. Eisenos priekyje įspūdingu motociklu važiavo gėlių kostiumais apsirengusios damos, rankose laikančios glėbius ryškiaspalvių balionų.
Koloną lydėjo ir saugojo nuolatinė Šeduvos lopšelio–darželio bendruomenės pagalbininkė – Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios...

Dienos populiariausi

„Robinzonus“ į žygį veda nuteistas pedagogas

2015 m. birželio 20 d.
lankomiausias

Ūkininkams

2015 m. birželio 20 d.
daugiausiai komentuotas