(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Gamink ir BALSUOK
Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi
Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Sportas

Šiauliečių klubą papildė legionierė iš Pusiaujo Gvinėjos

2014 m. liepos 24 d.
Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda ir toliau stiprinasi. Lietuvos čempionų gretas prieš artėjantį UEFA moterų Čempionų lygos atrankos turnyrą papildė legionierė iš Pusiaujo Gvinėjos Laetitia Chapeh Yimga.27-erių metų vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniaujanti futbolininkė gimė ir užaugo Kamerūne, tačiau prieš kelerius metus žaidėja priėmė Pusiaujo Gvinėjos pilietybę. Būtent šiai šaliai L.Chapeh Yimga atstovauja nuo 2011 metų ir su ja jau dalyvavo 2011 metų FIFA moterų pasaulio čempionate bei 2012 metų Afrikos tautų taurės pirmenybėse. Pastarosiose L.Chapeh Yimgos atstovaujama Pusiaujo Gvinėjos...

Talkšoje irkluos ir pasaulio čempionė Donata Vištartaitė

2014 m. liepos 24 d.
Pagrindinis renginys vyks šeštadienį, 15 valandą ,Talkšos ežere prie „Lapės“ – finaliniai, drakonų ir vikingų valčių plaukimai. Juose dalyvaus ir profesionalų, ir mėgėjų komandos. Pernai renginyje dalyvavo kariškių, ugniagesių, Tardymo izoliatoriaus, NATO pareigūnų komandos.
Į šventę taip pat atvyksta pasaulio irklavimo čempionė Donata Vištartaitė, sportininkų iš Latvijos ir Rusijos.
Miesto meras Justinas Sartauskas priminė, kad savaitgalį mieste dar vyks „BigBank“ plento dviračių taurės Šiaulių etapas, Lietuvos ir Latvijos draugiškos krepšinio varžybos. Atkreipė...

Gimnazistas iškovojo teisę dalyvauti pasaulio buriavimo čempionate

2014 m. liepos 24 d.
Pasaulio čempionatas vyks Prancūzijoje, Carnaco mieste. Varžybose, kurios truks savaitę, varžysis 186 įgulos iš 17 valstybių. Lietuvos rinktinėje – keturios įgulos. Kelmiškis Skomantas Stralkauskas yra vairininkas.
Čempionate kelmiškis tikisi pasirodyti kuo geriau. Neseniai vykusioje „Baltijos Open“ regatoje Rygos įlankoje S. Stralkauskas užėmė ketvirtąją vietą.
Kelmiškis Skomantas Stralkauskas ne tik buriuoja, bet žaidžia ir futbolą, krepšinį, žiemą ketina užsiimti ledrogių sportu.
„Šiaulių krašto“ inf.

TRUMPAI

2014 m. liepos 24 d.
Sutartis su amerikiečiu pasirašyta metams su galimybe ją pratęsti dar sezonui.
Šiaulių „Šiaulių“ komandai atstovavęs T. Leslis praėjusį sezoną Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate per rungtynes pelnė vidutiniškai po 15,2 taško, atkovojo po 6,5 kamuolio ir atliko po 2,4 rezultatyvaus perdavimo.
Šiemet LKL žvaigždžių dienos šventėje legionierius tapo „Oro karaliumi“.
***
Ilgametis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės puolėjas Darius Songaila sudarė vienerių metų sutartį su Lietuvos čempionu Kauno „Žalgirio“ klubu, pranešama Laikinosios sostinės komandos...

Penkiolikmetis dviratininkas įveikė aštuoniolikmečius

2014 m. liepos 23 d.
Savaitgalį Sapieginėje (Vilnius) surengtame Lietuvos kalnų dviračių kroso (MTB XCO) čempionate penkiolikmetis šiaulietis Ignas Ambrazas jaunių (18 m.) grupėje iškovojo antrąją vietą. Tik metus dviratininką treniruojantis Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ treneris Kęstutis Norvaiša pažymi neeilinius šiauliečio gabumus.Jaunių grupėje šiaulietis I. Ambrazas užėmė 2-ąją vietą. Vaikinas buvo vienintelis prizininku tapęs šiaulietis. Pirmąją vietą iškovojo Jonas Ališauskas ("Top Team-Dviratis Tau"), bronzą pelnė Svetikas Gintaras ("Velomanija-Niskama").
Vyrų elito grupėje Lietuvos...

Futbolas suartino lietuvius, britus ir lenkus

2014 m. liepos 23 d.
Grupės rungtynėse susikovė lenkai ir Savivaldybės komanda. Sėkmė lydėjo kariškius. Britų ir Aviacijos bazės susitikimo pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 1:1. Nugalėtojui išsiaiškinti prireikė baudinių serijos, kuri baigėsi rezultatu 4:1 Aviacijos bazės naudai.
Dėl pirmos vietos susitiko lenkų ir Aviacijos bazės komanda. Rungtynės baigėsi triuškinamu rezultatu 7:3 lietuvių naudai.
Dėl trečios vietos apylygėje kovoje pranašesni buvo britai, 2:1 įveikę Savivaldybės komandą.
Didžiausio palaikymo sulaukė Lenkijos komanda. Ne tik kolegos, bet ir pas kariškius...

Šiauliuose plento dviratininkai kovos dėl 1000 eurų

2014 m. liepos 22 d.
Šį sekmadienį Šiaulių dviračių lenktynėse ketvirtus metus iš eilės varžysis stipriausi Lietuvos ir kaimyninių šalių plento dviratininkai bei mėgėjai. Šios lenktynės – ketvirtasis „BigBank“ plento taurės-2014“ etapas. Pirmieji etapai jau vyko Birštone, Kaune ir Vilniuje.Vienas iš varžybų organizatorių Svajūnas Ambrazas sakė, kad pernai Šiauliuose varžėsi apie 500 dviratininkų. Nugalėtoju tapo panevėžietis Justas Klimavičius. Tradicinėse lenktynėse laukiama dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Estijos, Latvijos bei Rusijos.
Šiemet dviratininkai kovos dėl pagrindinio...

Regatai trūko tik vėjo

2014 m. liepos 22 d.
Nuo penktadienio iki sekmadienio Šiauliuose vyko tarptautinė Rėkyvos regata O. Truchano taurei laimėti, taip pat paminėtas Šiaulių miesto buriavimo 80-metis.
Regatoje dalyvavo 62 dalyviai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Biržų, Šiaulių ir Skuodo. Šiemet dalyvių sulaukta perpus mažiau nei ankstesniais metais. Buriavimo trenerė Irutė Žičkuvienė spėjo, jog daugeliui sutrukdė nuovargis dėl intensyviai vasarą vykstančių varžybų.
Nors per tris dienas buvo numatyti aštuoni plaukimai, dėl silpno vėjo „Optimist“ ir „Laser“ klasėse vyko keturi plaukimai, o...

Futbolo čempionate triumfavo žagariečiai

2014 m. liepos 22 d.
Jubiliejiniame dešimtajame Žagarės vyšnių festivalyje vyko vaikų futbolo ir Baltijos šalių veteranų futbolo turnyrai. Abiejuose sėkmingai pasirodė žagariečiai, nurungę visus varžovus.Vaikų futbolo turnyre susikovė trys komandos: Žagarės (Joniškio rajonas), Meškuičių (Šiaulių rajonas) ir Bukaišių (Latvija). Žagariečiai Meškuičių ekipą, likusią trečioje vietoje, sutriuškino įspūdingu rezultatu 8:0. Finale rezultatu 3:1 Žagarė įveikė ir Latvijos atstovus.
Baltijos šaliųveteranų futbolo turnyre susitiko Talino (Estija), Rygos (Latvija), Šiaulių ir Žagarės senjorų komandos.
Ir čia nepralenkiami...

„Šiaulius“ papildė M. Linkevičius

2014 m. liepos 22 d.
2013-2014 metų sezoną M.Linkevičius debiutavo ir LKL, ir BBL pirmenybėse. Kovingumu pasižymintis kaunietis Prienų ekipoje prieš senbuvius nenublanko. LKL čempionate puolėjas rinko po 9,6 taško, sugriebė po 6,1 kamuolio, o BBL pirmenybėse pelnė po 8 taškus, atkovojo po 7,4 kamuolio.
„Juodo darbo nebijantis Martynas yra kovotojas, todėl net neabejoju, kad jis bus naudingas mūsų komandai ir puolant, ir ginantis“, – apie naująjį auklėtinį sakė „Šiaulių“ treneris Gediminas Petrauskas.
bc.siauliai.lt

R. Berankis – 141-as, o L. Grigelis – 233-ias

2014 m. liepos 22 d.
22-ejų metų Laurynas Grigelis (209 tšk.) iš 236-osios vietos pakilo į 233-iąją.
Pasaulio reitinge pirmauja serbas Novakas Džokovičius (13 130 tšk.). Antrąją vietą užima ispanas Rafaelis Nadalis (12 670 tšk.), o trečiąją – šveicaras Rodžeris Federeris (6070 tšk.).
Latvis Ernestas Gulbis (2680 tšk.) išliko 13-as.
Iš viso klasifikuoti 2243 tenisininkai.
ELTA

Treneris Albertas Rimša: „Nėra lengvo sporto“

2014 m. liepos 19 d.
BMX dviračių sportas Lietuvoje dar nėra labai populiarus, nors atsiranda vis daugiau jo entuziastų. Ko galima tikėtis, atsidūrus vingiuotų kalnelių trasoje, pasakoja jau dvidešimt penkerius metus BMX dviratininkus ruošiantis treneris Albertas Rimša, pasaulio ir Europos čempionės, olimpietės Vilmos Rimšaitės tėtis.– Ar daug BMX dviračių sportininkų Šiauliuose?– Šiuo metu pas mus treniruojasi apie keturiasdešimt aštuoni įvairaus amžiaus sportininkai.
– Kokio amžiaus vaikams geriausia pradėti važinėti BMX dviračiais, kad jie taptų profesionaliais sportininkais...

Šachmatininkė D. Daulytė – 33-ia

2014 m. liepos 19 d.
25-erių me­tų lie­tu­vė su­rin­ko 6,5 taš­ko iš 11 ga­li­mų. Dei­man­tė iš­ko­vo­jo še­šias per­ga­les, pa­ty­rė ke­tu­ris pra­lai­mė­ji­mus ir vie­ną par­ti­ją bai­gė ly­gio­sio­mis. Prieš pa­sku­ti­nį ra­tą Lie­tu­vos šach­ma­ti­nin­kė bu­vo 19-a.
66-ąją vie­tą pa­sau­lio rei­tin­ge uži­man­ti D. Dau­ly­tė pa­sku­ti­nia­me, 11-aja­me, ra­te pra­lai­mė­jo gru­zi­nei Le­lai Ja­va­chiš­vi­li (2474).
Eu­ro­pos čem­pio­ne ta­po ru­sė Va­len­ti­na Gu­ni­na (2501), su­rin­ku­si 9 taš­kus. Nu­ga­lė­to­jai ati­te­ko 11 tūkst. eu­rų če­kis. Si­dab­rą pel­nė ki­ta ru­sė –...

Pasveikinti bronzą parvežę irkluotojai

2014 m. liepos 18 d.
Sportininkai dviviečių baidarių vyrų sprinto – 200 metrų rungties – finale distanciją įveikė per 32,527 sekundės. Šioje rungtyje kovojo 27 komandos.
A. Lankas sakė, kad jiems pavyko pasiekti aukščiausių rezultatų Lietuvoje per visus nepriklausomos valstybės metus, tačiau trečioji vieta Europos čempionate vertinama taip pat, kaip ir pernai jų iškovota dvyliktoji vieta pasaulio irklavimo čempionate.
„Ėjome prie to labai ilgai. Mes pradėjome kartu sportuoti, kai mums buvo dvylika metų“, – pasakojo A. Lankas apie save ir E. Ramanauską. Sulaukę...

Jaunieji sportininkai sėkmingai ieškojo radijo siųstuvų

2014 m. liepos 18 d.
Lietuvos šešiolikmečių jaunių komandai atstovavo Šiaulių jaunųjų technikų centro moksleivis Rolandas Volbikas bei kaunietis orientacininkas Jonas Kukė, Deimantė Motiejūnaitė ir Akvilė Bartkevičiūtė iš Kauno gynė Lietuvos merginų komandos garbę.
Sportininkai griovomis raižytuose, kalnuotuose, vietomis sunkiai praeinamuose ąžuolų miškuose turėjo surasti penkis paslėptus radijo siųstuvus. Rolandui teko varžytis su metais vyresniais sportininkais, bet tai nesutrukdė jam iškovoti prizines vietas.
Europos jaunių SRP čempionato 144 MHz klasikos rungtyje iš Lietuvos...

R. Berankis nepateko į dvejetų varžybų pusfinalį

2014 m. liepos 18 d.
Mačas truko 51 minutę.
Turnyro prizų fondą sudaro 30 tūkstančių eurų.

Pagrindinėse varžybose – bent keturi Lietuvos tenisininkai

2014 m. liepos 18 d.
19-metis Lukas Mugevičius (907-oji pasaulio raketė) į pagrindinį turnyrą pateko pagal reitingą, o 20-metis Julius Tverijonas (1140) teisę žaisti Prezidento taurės pagrindinėse varžybose iškovojo įveikęs visus varžovus šių metų Lietuvos čempionate. Dar du vardiniai kvietimai organizatorių sprendimu atiteko 22-ejų metų Dovydui Šakiniui ir 18-mečiam Mantui Bugailiškiui.
Keli Lietuvos tenisininkai į pagrindines varžybas bandys prasimušti atrankos turnyre.
Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro prizų fondą sudarys 10 tūkstančių JAV...

„Neptūnas“ ruošia Eurolygos namų darbus

2014 m. liepos 17 d.
Lietuvos krepšinio lygos vicečempionui Klaipėdos „Neptūnui“ pastarosios dienos itin karštos – vyksta intensyvus pasiruošimas vienam prestižiškiausių Senojo žemyno krepšinio turnyrų – Eurolygai. Klubo vadovas Osvaldas Kurauskas dešimt dienų praleido Barselonoje (Ispanija), ten dalyvavo 10 dienų mokymuose bei burtų traukimo ceremonijoje.www.ve.ltKlubo vadovas O. Kurauskas kalbasi su verslininkais, įtakingais Klaipėdos žmonėmis, nes siekiama, kad „Neptūno“ biudžetas ateinantį sezoną būtų kuo didesnis. Praėjusį sezoną klubo biudžetas buvo apie 3 milijonus litų.
–...

V. Rim­šai­tė pa­sau­lio rei­tin­ge – 16-toji

2014 m. liepos 17 d.
31-erių metų šiaulietė turi 615 taškų.
Lydere išliko pasaulio čempionė australė Karolina Bjūkenan. Jos sąskaitoje – 1405 taškai.
Klasifikuotos 146 dviratininkės.
Tarp Europos dviratininkių V. Rimšaitė yra šešta.
Šalių reitinge pirmauja Australija (2299 tšk.). Lietuva (635 tšk.) iš 12-osios vietos nukrito į 15-ąją.
Klasifikuotos 33 šalys.
ELTA

L. Mugevičius pralaimėjo

2014 m. liepos 17 d.
19-me­tis Lie­tu­vos te­ni­si­nin­kas pa­sau­lio rei­tin­ge uži­ma 907-ąją vie­tą.
L. Mu­ge­vi­čiui už pa­te­ki­mą į ant­rą­jį ra­tą ati­te­ko vie­nas Te­ni­so pro­fe­sio­na­lų aso­cia­ci­jos (ATP) rei­tin­go taš­kas.

Dienos populiariausi

DIENOS RECEPTAS

2014 m. liepos 24 d.
daugiausiai komentuotas