(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Al­do­na BART­KIE­NĖ
Gamink ir Balsuok
Al­do­na BART­KIE­NĖ
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi

Reklama

Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Kelmės rajone

Vietoj aliejaus į keptuvę įpylė benzino

2017 m. rugpjūčio 5 d.

Praė­ju­sį sek­ma­die­nį Pak­ra­žan­čio se­niū­ni­jos Kuš­lei­kių kai­me už­si­lieps­no­jo me­di­nis na­mas. Se­nas pa­sta­tas lieps­nų bu­vo pra­ry­tas grei­tai. Bran­daus am­žiaus su­tuok­ti­niai šiuo me­tu glau­džia­si pas vai­kus.

Pa­sak ug­nia­ge­sių – gel­bė­to­jų, gais­ras ki­lo, nes, no­rė­da­mi ga­min­ti val­gį, so­dy­bos šei­mi­nin­kai į kep­tu­vę vie­toj alie­jaus įpy­lė ben­zi­no. Mat, ben­zi­ną bu­vo su­py­lę į alie­jaus bu­te­lį, bet neiš­ne­šė į ki­tą pa­tal­pą, o lai­kė vir­tu­vė­je. Plyks­te­lė­ju­sios lieps­nos tuoj pat apė­mė lu­bas. Ug­nia­ge­siams pa­vy­ko iš­gel­bė­ti tik na­mo sie­nas.

„Kel­mės kraš­to“ inf.

Dienos populiariausi

Per javapjūtę sėjo pažadus (23)

2017 m. rugpjūčio 12 d.
lankomiausias

Kas pa­dė­s Šiau­lių me­rui? (33)

2017 m. rugpjūčio 12 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas