(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Al­do­na BART­KIE­NĖ
Gamink ir Balsuok
Al­do­na BART­KIE­NĖ
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi

Reklama

Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Budintis reporteris

Ar yra Šiauliuose „gezų“?

2017 m. rugpjūčio 12 d.

APK­LAU­SA

Da­rius Bal­čiū­nas, praei­ty­je įkū­ni­jęs šiau­lie­tį per­so­na­žą Py­li­pu­ką su beis­bo­lo laz­da:

– Ne­bė­ra tų „ge­zų“. Vi­sų pir­ma, šian­dien juos va­di­na „ma­ro­zais“. Ma­no aki­mis, di­džio­ji da­lis yra iš­ny­kę. Bet iš­ny­kę ta pra­sme, kad iš­vy­kę dirb­ti į po­pu­lia­rią­sias emig­ra­ci­jos vie­to­ves. Te­ko ves­ti ren­gi­nius Ang­li­jo­je, Ai­ri­jo­je – ten jų yra. Bet bu­vau prieš dvi sa­vai­tes Pa­lan­go­je, ten taip pat te­ko su­tik­ti. Nus­te­bi­no, kad ne­tgi lat­vių „ma­ro­zų“ su­ti­kau. Kuo „ma­ro­zai“ ski­ria­si nuo anks­tes­nių­jų „ge­zų“? Ne­bė­ra tos ma­dos su­kti pra­ban­gios ma­ši­nos rak­te­lių ant pirš­to, kaip anks­čiau, ne­bė­ra tre­nin­gų. Ren­gia­si šian­dien jie ma­din­giau.

Auš­ra:

– To­kios są­vo­kos ne­ži­no­jau... Yra jų. Dir­bu par­duo­tu­vė­je, ypač penk­ta­die­nį ar šeš­ta­die­nį jų pa­dau­gė­ja. Prieš pen­ke­rius me­tus jie bū­da­vo ag­re­sy­vūs, pro­pa­guo­da­vo muš­ty­nes, šian­dien vaikš­to tai­kiai ir tiek.

My­ko­las:

– Re­tas at­ve­jis, bet su­tin­ku. Anks­čiau ma­da to­kia bu­vo – vaikš­čio­ti su tre­nin­gais. Jei­gu be tre­nin­gų, tai tu jau nie­kas. Da­bar žmo­nės ne­bek­rei­pia dė­me­sio, kaip tu ap­si­ren­gęs. Jei ir su­tin­ku, tai man ne­kliū­na.

Ele­na:

– Ne­su gir­dė­ju­si to­kio žo­džio. Anks­čiau Šiau­liai bu­vo „tre­nin­gi­nių mies­tas“, bet da­bar re­tai jų su­tin­ku. Gal­būt ki­tuo­se mies­to ra­jo­nuo­se jų dau­giau, bet cent­re be­veik nė­ra.

Jus­tė:

– Vai­ki­nas su tre­nin­gais, ku­ris sau­lėg­rą­žas val­go? (juo­kia­si) Pas­ta­ruo­ju me­tu be­veik ne­su­tin­ku. Ne­bent pie­ti­nio ra­jo­ne jų dau­giau, dau­gia­bu­čių kie­muo­se, o cent­re ma­žiau. Anks­čiau jų tik­rai bu­vo dau­giau, gal jie iš­va­žia­vę dirb­ti, pa­vyz­džiui, į Ang­li­ją? Aš ne­pa­sa­ky­čiau, kad Šiau­liuo­se vien „ge­zai“, kaip dau­gu­ma sa­ko.

To­mas:

– Ge­zas yra rim­tas vy­ras. Kul­tū­rin­gas, tvar­kin­gai ap­si­ren­gęs, šva­rus. Gat­vė­je at­pa­žin­ti ga­li­ma iš jo rim­to el­ge­sio. Anks­čiau jų bū­da­vo gat­vė­se, o da­bar vi­si dar­bus tu­ri, už­siė­mę.

Da­nu­tė:

– Pas­te­biu jų, tik­rai dar yra. Kal­niu­ko ra­jo­ne bū­na. Cent­re ne tiek daug.

Kal­bi­no Gus­tė KAI­RY­TĖ, fo­tog­ra­fa­vo Vy­tau­tas RUŠ­KYS

Dienos populiariausi

Per javapjūtę sėjo pažadus (23)

2017 m. rugpjūčio 12 d.
lankomiausias

Kas pa­dė­s Šiau­lių me­rui? (33)

2017 m. rugpjūčio 12 d.
daugiausiai komentuotas

Komentarai (9)

..., 2017-08-15 20:58
jis ne asilas, o trintukas, manatis esas zvaigzde.

o, 2017-08-14 14:02
veislinis asilas,nei vaidinti nereikia

to Justei,, 2017-08-14 11:01
pritariu jusu komentarui, visu 100% pritariu !

miestietis, 2017-08-14 09:08
Pritariu Justei dėl artistiškų gabumų, bet dėl gezo pritariu tik maža dalimi, o dėl marozo, tai absoliučiai nepritariu, prieštarauju, nes jis tik tipiškas šiaulietis,normalus bičas, tik mėgstantis pasigirti ir kas jam naudinga- pagražinti.

KOSTEK, 2017-08-13 17:00
VISI SIAULIU GEZAI TUPI UKRAINOJE ODESOJE PRIE JUODOSIOS JUROS TEN PIGUS VYNAS ALUS SAMPANAS SASLYKAI,JAUNOS FIGURINGOS DAILIOS MERGINOS UKRAINIETES PACIOS ANT KAKLO NERIASI BRIUNETES BLONDINES ZALIU JUODU MELINU RUDU AKUCIU,GEZAI MEDITUOJA UZSIIMA TAI CIN CUAN IR KUNFU STYLIUMIU,KITI GEZAI VARO I LATVIJOS PAJURIUS PAKAIFUOTI SU DEZEMIS ALAUS VYNO SAMPANO KUBIETISKAIS CIGARAIS SU FIGURINGOMIS PANIKEMIS,DAUGUMA GEZU VAKARAIS BEGIOJA PO MISKUS TUPI PRIE LAUZU MEDITUOJA SEMIASI ENERGIJOS IR VAZIUOJA I UZSIENI VOKIETIJA DANIJA,OLANDIJA,ANGLIJA UZDARBIAUTI,NUSIPERKA NAUJAS MASINAS PER METUS,SUSIRANDA JAUNU PANIKIU SVEIKATAI PAGERINTI,BE TO IR BANKO SASKAITA PINIGINE PASTOREJA EURAIS KRONOMIS,SVARAIS NUO PINIGU KIEKIO PRIKLAUSO ZMONIU LAIME SVEIKATA,GEZAMS PATINKA AUKSAS AUKSCIAUSIOS PRABOS

Justė, 2017-08-13 13:51
D.Balčiūnas, tai nevykėlis "artistas", gezas ir marozas kartu. Jo maivimaisis buvo labai žemo lygio ir niekada neatitiko šiauliečio parodijai, taip kaip jis kalbėdavo, tai buvo panevėžietiškas, o ne šiaulietiškas žargonas... Ačiū dievui, kas jis dingo iš TV ekranų, nes buvo didelis nevykėlis ir nesusipratimas.

klausimėlis, 2017-08-12 12:31
o Šiaulių m.meras ,kuriai grupei priklauso?

Klausiu:, 2017-08-12 09:54
O koks tikslas juos suieškoti? Kam jie reikalingi?

o ko, 2017-08-12 09:14
i ta Palanga vaziuoti, kai ten tokie renkasi. Atmynei i Latvijos kurortus, tai nors` turesi poilsi, bet jau ir cia lietuviu su kudykiais kasmet daugeja.

Rodomi komentarai nuo 1 iki 9. Iš viso: 9

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 9
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas