(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Al­do­na BART­KIE­NĖ
Gamink ir Balsuok
Al­do­na BART­KIE­NĖ
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi

Reklama

Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Sportas

Lietuvos ištvermės jojimo vicečempiono titulas parvežtas į Šiaulius

2017 m. rugpjūčio 9 d.

Sa­vait­ga­lį Rie­ta­ve vy­ko at­vi­ras 2017 me­tų Lie­tu­vos iš­tver­mės jo­ji­mo čem­pio­na­tas, ku­ria­me da­ly­viai iš vi­sos Lie­tu­vos run­gė­si dėl Lie­tu­vos čem­pio­no var­do. Čem­pio­na­te da­ly­va­vo ir dvi rai­te­lės iš Šiau­lių jau­nų­jų gam­ti­nin­kų cent­ro. Sėk­min­gai įvei­ku­sios 83 ki­lo­met­rų tra­są Jo­gai­lė De­ve­ly­tė iš­ko­vo­jo ant­rą­ją vie­tą, o Jū­ra­tė Rep­šie­nė – tre­čią­ją.

Tuo pa­čiu me­tu ki­ti rai­te­liai run­gė­si dėl Ara­bų žir­gų tau­rės. Šio­je rung­ty­je star­ta­vo taip pat dvi gam­ti­nin­kų cent­ro rai­te­lės. Įvei­ku­sios 44 ki­lo­met­rų tra­są Ne­da Monst­vi­lai­tė pel­nė ant­rą­ją vie­tą, o In­ga Va­si­liaus­kie­nė – tre­čią­ją.

Šiau­lių jau­nų­jų gam­ti­nin­kų cent­ro tre­ne­riai džiau­gia­si, jog vėl nau­ja ug­dy­ti­nių kar­ta ga­li rung­tis tarp Lie­tu­vos ge­riau­sių­jų ir jau pa­si­ruo­šę tarp­tau­ti­niams star­tams.

Jau­nų­jų gam­ti­nin­kų cent­ro inf.

Šiau­lių jau­nų­jų gam­ti­nin­kų cent­ro nuo­tr.

Rie­ta­ve vy­ku­sia­me at­vi­ra­me Lie­tu­vos iš­tver­mės jo­ji­mo čem­pio­na­te ke­tu­rios Šiau­lių jau­nų­jų gam­ti­nin­kų cent­ro at­sto­vės iš­ko­vo­jo pri­zi­nes vie­tas.

Dienos populiariausi

Per javapjūtę sėjo pažadus (23)

2017 m. rugpjūčio 12 d.
lankomiausias

Kas pa­dė­s Šiau­lių me­rui? (33)

2017 m. rugpjūčio 12 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas