(detali)

Orai Šiauliuose

howit/24408/1/1/3/?typkodu=img&keywords=" border='0' alt='' />

Konkursai

Mo­ni­ka KAZ­LAUS­KIE­NĖ, gy­dy­to­ja
Gamink ir balsuok
Mo­ni­ka KAZ­LAUS­KIE­NĖ, gy­dy­to­ja
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi
Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Nuorodos

Pakruojo kraštas
Farming simulator 2017 mods
Farming Simulator 2017
FS17 mods
Farming simulator 2017 mods
Farming simulator 17 mods
ETS2 mods
Celebrity net worth
ATS mods
ETS 2 Mods
Swrafi sesxebi - Isesxe.com
LaenudON.ee
Farming Simulator 17 Mods
SEO PASLAUGOS
Farming Simulator 2017 Mods
FS 17 mods
Farming Simulator 17 mods
Farming Simulator 2017 mods
Farming Simulator 2015 Mods
Farming Simulator 2017 mods
Farming simulator 2017 mods
Top Amazon Marketplaces
Universalus Meistras
www.krantas.lt
nmc.lt
Altagis.lt
Plastikiniai ir mediniai langai
Kelmės rajone

Kelmėje statys baseiną

2017 m. gegužės 16 d.

Kel­mės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė ren­gia in­ves­ti­ci­nį ba­sei­no sta­ty­bos pro­jek­tą. 25 met­rų il­gio 4 plau­ki­mo ta­ke­lių ba­sei­nas bus įreng­tas mies­te pa­sta­ty­ta­me dau­gia­funk­cia­me spor­to komp­lek­se.

Ba­sei­nas pa­da­ry­tų komp­lek­są pa­trauk­les­nį. Ti­ki­ma­si, jog čia ga­lė­tų leis­ti lais­va­lai­kį mies­to ir ra­jo­no gy­ven­to­jai, bū­tų ren­gia­mos plau­ki­mo var­žy­bos, ve­da­mos plau­ki­mo pa­mo­kos.

Ba­sei­no sta­ty­bai no­ri­ma ras­ti pri­va­tų in­ves­tuo­to­ją ar ke­lis in­ves­tuo­to­jus. Jiems bū­tų su­teik­ta tei­sė vyk­dy­ti ko­mer­ci­nę veik­lą vi­sa­me dau­gia­funk­cia­me spor­to komp­lek­se.

Kad ba­sei­nas rei­ka­lin­gas ro­do Kel­mės pro­fe­si­nio ren­gi­mo cent­ro Ty­tu­vė­nų sky­riu­je esan­tis ba­sei­nas. Į jį at­va­žiuo­ja moks­lei­vių gru­pės iš ap­lin­ki­nių ra­jo­nų. Nau­do­ja­si Kel­mės ra­jo­no mo­ki­niai ir gy­ven­to­jai.

„Kraš­to ži­nių“ inf.

Dienos populiariausi

Smurtas mokykloje: kas auka? (34)

2017 m. gegužės 20 d.
lankomiausias
daugiausiai komentuotas

Komentarai (9)

pritariantis, 2017-05-22 22:24
visiškai pritariu, tai žingsnis pirmyn, o ne atgal, kad Kelmė taptų patrauklesnė, kad daugiau vaikų sportuotų, o ne kaip dabar šlaistytusi gatvėmis.

lietuvis, 2017-05-18 11:07
tai nestatykim baseinų, sporto salių, neįrenginėkim sporto aikštynų, sporto klubų, kavinių, ir dar visokiausių kitų pramogų ir sporto vietų, tai tuomet tikrai jau jaunimas nebėgs iš Kelmės, bet ir išbėgusieji sugrįš??? Sakot reikalingos darbo vietos? tai tie objektai irgi darbo vietos! Tai jeigu miestukas bus patrauklus jaunimui, ir ne tik, gal verslas pamatys, kad verta čia investuoti ir fabrikus statyti, nes žmonės iš čia nebebėga??? Aš kaip tik manau, kad statyti būtinai reikia, kad paskutiniai kelmiškiai , kurie dar turi darbo, bet neturi kur leisti laisvalaikio, neišbėgiotų.

Tikrai, 2017-05-18 09:12
ne pats reikalingiausias statinys. Jaunimas išvažiuoja vos baigę mokyklas, o keletui likusių ir sunkiai besiverčiančių, tikrai ne baseinas rūpi. Bet argi kas mūsų klausia..

Nesiskaitymas, 2017-05-18 05:36
Argumentai rimti. Kelmės rajone baseinas yra Budraičiuose. Jie nėra apkrautas. Atstumas tik 20 su trupučiu kilometrų. Ar reikia taip išlaidauti? Ar statoma tik tam kad kažkas vystytų statybų verslą, o paskui politikai priverstinai įdarbintų savus? Ar yra atsiklausiama visuomenės, ar ir toliau daroma prieš jų valią?

a, 2017-05-17 20:13
plaukios Andrulis ir Sirusienė tikrai

to lietuvis, 2017-05-17 11:20
Pirma reikia darbo vietas kurti, valdininku skaiciu mazinti, begancius gyventojus is kelmes sustabdyti ir tik tada galvoti apie baseinus. Nes baseinas bus, bet nebebus kas jame plaukioja.

lietuvis, 2017-05-16 14:10
baseinas reikalingas ir taškas. Koks gi sporto kompleksas be baseino? Keistas klausimas, kas juo naudotųsi? Ogi tie, kurie žiemą, rudenį ar ankstyvą pavasarį dabar pasiplaukioti važiuoja į Tytuvėnus.

kkk, 2017-05-16 13:50
ar tai pirmos būtinybės projektas?, kai Kelmės rajonas vienas iš paskutiniujų respublikoje, jie sugalvojo baseiną pastatyti. Tokių dalykų niekaip nesuprantų, o dar kokiaro ir priedus administacijos direktorė pasikels už sunkų darbą plaukiojant po baseiną. Šlykštu.

O, 2017-05-16 12:33
kas juo naudotusi?

Rodomi komentarai nuo 1 iki 9. Iš viso: 9

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 9
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas

keywords=" border='0' alt='' />