(detali)

Orai Šiauliuose

howit/24408/1/1/3/?typkodu=img&keywords=" border='0' alt='' />

Konkursai

Mo­ni­ka KAZ­LAUS­KIE­NĖ, gy­dy­to­ja
Gamink ir balsuok
Mo­ni­ka KAZ­LAUS­KIE­NĖ, gy­dy­to­ja
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi
Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Nuorodos

Pakruojo kraštas
Farming simulator 2017 mods
Farming Simulator 2017
FS17 mods
Farming simulator 2017 mods
Farming simulator 17 mods
ETS2 mods
Celebrity net worth
ATS mods
ETS 2 Mods
Swrafi sesxebi - Isesxe.com
LaenudON.ee
Farming Simulator 17 Mods
SEO PASLAUGOS
Farming Simulator 2017 Mods
FS 17 mods
Farming Simulator 17 mods
Farming Simulator 2017 mods
Farming Simulator 2015 Mods
Farming Simulator 2017 mods
Farming simulator 2017 mods
Top Amazon Marketplaces
Universalus Meistras
www.krantas.lt
nmc.lt
Altagis.lt
Plastikiniai ir mediniai langai
Pakruojo rajone

Pak­ruo­jie­čiai šo­kė­jai pel­nė dip­lo­mų

2017 m. gegužės 11 d.

Iš Kur­šė­nuo­se vy­ku­sio liau­diš­kų šo­kių kon­kur­so „Po­ra už po­ros“ re­gio­ni­nio tu­ro Pak­ruo­jo kul­tū­ros cent­ro šo­kių gru­pė „La­ja“ ir mer­gi­nų ko­lek­ty­vas grį­žo su dip­lo­mais.

Pak­ruo­jie­tės mer­gi­nos, at­li­ku­sios šo­kius „Su­kis, ma­no ke­de­li“ ir „Pi­nuok­lė­lis“, bu­vo įver­tin­tos pir­mo­jo laips­nio dip­lo­mu. Jau­no­sios šo­kė­jos pel­nė ir ke­lia­la­pį į res­pub­li­ki­nį kon­kur­so tu­rą, ki­tą sa­vai­tę vyk­sian­tį Uk­mer­gė­je.

Kon­kur­so da­ly­vius ver­ti­nę cho­reog­ra­fi­jos eks­per­tai pa­kruo­jie­tes gy­rė ir už tau­ti­nius kos­tiu­mus, sce­ni­nę kul­tū­rą.

Pa­gy­ve­nu­sių žmo­nių šo­kių gru­pė „La­ja“, nuo­tai­kin­gai at­li­ku­si „Anės po­lką“ ir „Ste­po­nė­lio pa­trep­sė­lį“, bu­vo ap­do­va­no­ta tre­čio­jo laips­nio dip­lo­mu.

Abie­jų ko­lek­ty­vų va­do­vė Leo­ka­di­ja Juo­da­gal­vie­nė ban­dė skai­čiuo­ti – su mer­gi­nų tau­ti­nių šo­kių ko­lek­ty­vo na­rė­mis šia­me kon­kur­se da­ly­va­vo po­rą kar­tų, su „La­ja“ – gal ke­tu­ris ar pen­kis. Ir re­tai ka­da grįž­da­vo be lai­mė­tų pri­zi­nių vie­tų.

„Šia­me kas ket­ve­ri me­tai vyks­tan­čia­me kon­kur­se ver­ti­na­mas ir me­ni­nis ko­lek­ty­vų ly­gis, ir pro­gra­mos ori­gi­na­lu­mas bei sce­ni­nis įvaiz­dis. Pas­te­bė­jau, kad kon­kur­sas kei­čia­si – taip pat, kaip kei­čia­si ir vi­sa Lie­tu­va: ma­žė­ja jau­ni­mo, moks­lei­vių ko­lek­ty­vų. Švel­nė­ja ren­gi­nio kri­te­ri­jai. Anks­čiau bu­vo bū­ti­na į sce­ną išei­ti aš­tuo­nioms ko­lek­ty­vo po­roms, o šie­met leis­ta pa­si­ro­dy­ti ir sep­ty­nioms“, – sa­kė il­ga­me­tė Pak­ruo­jo kul­tū­ros cent­ro cho­reog­ra­fė L. Juo­da­gal­vie­nė.

„Kraš­to žinių“ inf.

Pak­ruo­jo kul­tū­ros cent­ro ar­chy­vo nuo­tr.

Re­gio­ni­nia­me kon­kur­so tu­re „La­ja“ lai­mė­jo tre­čio­jo laips­nio dip­lo­mą.

Jau­no­sios šo­kė­jos įver­tin­tos pir­mo­jo laips­nio dip­lo­mu ir var­žy­sis res­pub­li­ki­nia­me kon­kur­so „Po­ra už po­ros“ tu­re.

Dienos populiariausi

Smurtas mokykloje: kas auka? (34)

2017 m. gegužės 20 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas

keywords=" border='0' alt='' />