(detali)

Orai Šiauliuose

howit/24408/1/1/3/?typkodu=img&keywords=" border='0' alt='' />

Konkursai

Mo­ni­ka KAZ­LAUS­KIE­NĖ, gy­dy­to­ja
Gamink ir balsuok
Mo­ni­ka KAZ­LAUS­KIE­NĖ, gy­dy­to­ja
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi
Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Nuorodos

Pakruojo kraštas
Farming simulator 2017 mods
Farming Simulator 2017
FS17 mods
Farming simulator 2017 mods
Farming simulator 17 mods
ETS2 mods
Celebrity net worth
ATS mods
ETS 2 Mods
Swrafi sesxebi - Isesxe.com
LaenudON.ee
Farming Simulator 17 Mods
SEO PASLAUGOS
Farming Simulator 2017 Mods
FS 17 mods
Farming Simulator 17 mods
Farming Simulator 2017 mods
Farming Simulator 2015 Mods
Farming Simulator 2017 mods
Farming simulator 2017 mods
Top Amazon Marketplaces
Universalus Meistras
www.krantas.lt
nmc.lt
Altagis.lt
Plastikiniai ir mediniai langai
Radviliškio rajone

Paskirstytos kelių remonto lėšos

2017 m. gegužės 20 d.
Laima AGANAUSKIENĖ

Ra­jo­no ta­ry­ba pa­skirs­tė Ke­lių prie­žiū­ros ir plėt­ros pro­gra­mos fi­nan­sa­vi­mo lė­šas vie­ti­nės reikš­mės ke­liams bei gat­vėms ties­ti, re­mon­tuo­ti, pri­žiū­rė­ti bei už­tik­rin­ti sau­gaus eis­mo są­ly­gas. Tam skir­ta per 1,29 mi­li­jo­no eu­rų.

alaima@skrastas.lt

Šie­met Ke­lių prie­žiū­ros pro­gra­mos lė­šų ra­jo­nui skir­ta kiek ma­žiau nei per­nai – praė­ju­siais me­tais ra­jo­ną pa­sie­kė 1,35 mi­li­jo­no eu­rų.

Lė­šos pa­skirs­ty­tos pa­gal pa­tvir­tin­tą tvar­ką – 5 pro­cen­tai jų bus pa­lik­ta re­zer­vui, li­ku­sios pa­sieks se­niū­ni­jas.

Di­džiau­sias lė­šų kąs­nis, kaip vi­sa­da, ski­ria­mas Rad­vi­liš­kio mies­to se­niūni­jai – pa­sta­ra­jai teks 40 pro­cen­tų skirs­to­mų lė­šų. Šie­met tai su­da­rys per 491 tūks­tan­tį eu­rų.

Lė­šų dy­dis ki­toms se­niū­ni­joms pri­klau­sys nuo jos te­ri­to­ri­jo­je gy­ve­nan­čių žmo­nių skai­čiaus bei ke­lių ir gat­vių il­gio.

Pa­gal šią skirs­ty­mo sis­te­mą dau­giau­sia gaus (be Rad­vi­liš­kio mies­to) Še­du­vos mies­to se­niū­ni­ja, ku­rio­je gy­ve­na per 4,8 tūks­tan­čio gy­ven­to­jų ir yra apie 167 ki­lo­met­rus ke­lių bei gat­vių. Še­du­viams šie­met ati­teks apie 118,6 tūks­tan­čio eu­rų.

Rad­vi­liš­kio se­niū­ni­jo­je, ku­rio­je gy­ve­na per 3,2 tūks­tan­čio gy­ven­to­jų ir yra apie 193 ki­lo­met­rai ke­lių, skir­ta be­veik 102 tūks­tan­čiai eu­rų, bai­so­ga­lie­čiams – 99 tūks­tan­čiai eu­rų (4 tūks­tan­čiai gy­ven­to­jų ir apie 141 ki­lo­met­rą ke­lių).

Ma­žiau­siai lė­šų teks Ty­ru­lių se­niū­ni­jai – 25,5 tūks­tan­čio. Jo­je gy­ve­na ir ma­žiau­siai gy­ven­to­jų – 845 bei yra ma­žiau­siai ke­lių bei gat­vių – 46 ki­lo­met­rai.

Skė­mių se­niū­ni­ja dis­po­nuos be­maž 40 tūks­tan­čių eu­rų. Jo­je gy­ve­na 1,2 tūks­tan­čio gy­ven­to­jų ir yra 76 ki­lo­met­rai ke­lių.

Au­to­rės nuo­tr.

­

Rad­vi­liš­kio mies­to se­niū­ni­jai ke­lių ir gat­vių re­mon­tui skir­ta dau­giau­sia lė­šų – per 491 tūks­tan­tį eu­rų.

Dienos populiariausi

Smurtas mokykloje: kas auka? (34)

2017 m. gegužės 20 d.
daugiausiai komentuotas

Komentarai (2)

sigute, 2017-05-23 09:56
o kada bus islietas as asfaltas per baltosios kaima,visi zada ,kiekviena diena per ta musu kaima kiek pravaziuoja masinu,mano dukra pries beveik 2 savaites ciut nezuvo,jei nemano drauge pamate mano mergaite suklupusia ir apsiverkusia,mokylinis autobusas jos neveza,nes mokyklos vadovybe neleidzia ,ji yra su spec.poreikiais.,o kaM SKIRTI MOKYKLINIAI AUTOBUSIUKAI

????, 2017-05-22 09:25
O kaip su Pakalniškių sen. (Alksniupiai -Naujasodis)? Kur tarybos nariai kurie žadėjo sutvarkyti šį kelią?

Rodomi komentarai nuo 1 iki 2. Iš viso: 2

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 2
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas

keywords=" border='0' alt='' />