(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Al­do­na BART­KIE­NĖ
Gamink ir Balsuok
Al­do­na BART­KIE­NĖ
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi

Reklama

Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Atolankos

Šiau­lių dai­lės lau­ke ko­va baig­ta?

2017 m. balandžio 28 d.

Ko­dėl le­gen­di­nės Šiau­lių dai­li­nin­kų pa­ro­dos ati­da­ry­mas tru­ko vos ke­lio­li­ka mi­nu­čių? Ko­dėl 56-oji pa­ro­da ap­skri­tai pa­kei­tė pa­va­di­ni­mą ir va­di­na­si ne­be Šiau­lių dai­li­nin­kų, o Šiau­lių me­ni­nin­kų pa­ro­da? Ko­dėl šio­je pa­ro­do­je ne­ma­ty­ti dau­ge­lio ži­no­mų me­ni­nin­kų dar­bų? Ko­dėl žy­mu­sis me­no­ty­ri­nin­kas Vir­gi­ni­jus KIN­ČI­NAI­TIS ofi­cia­lia­me pa­ro­dos ati­da­ry­me ne­pra­ta­rė nė žo­džio, o me­no­ty­ros pa­triar­chas Vy­te­nis RIM­KUS iš vi­so ne­da­ly­va­vo pa­ro­do­je? Kas vyks­ta Šiau­lių dai­lės gy­ve­ni­me? Ar ko­va tarp Šiau­lių dai­lės pa­triar­chų ir jau­nų­jų šiuo­lai­ki­nio me­no kū­rė­jų jau baig­ta? Kas jo­je – nu­ga­lė­to­jas?

Ri­tos Ža­dei­ky­tės po­kal­bis apie tai su me­no­ty­ri­nin­kais Vir­gi­ni­ju­mi Kin­či­nai­čiu ir Vy­te­niu Rim­­ku­­mi.

Gied­riaus BA­RA­NAUS­KO nuo­tr.

56-osios Šiau­lių me­ni­nin­kų pa­ro­dos ati­da­ry­mas Šiau­lių dai­lės ga­le­ri­jo­je. Spė­lio­ta, ko­kias dai­lės ten­den­ci­jas ro­do pa­ro­dos kū­ri­niai? Da­liaus Pu­zi­no skulp­tū­ri­nis ob­jek­tas „Pa­lik­tas – iš­pro­tė­jęs“, to­lu­mo­je – Vi­liaus Šliu­že­lio ra­tas iš me­džio „Mat­ri­ca“.

Dienos populiariausi

Sezoną baigė pergale

2017 m. gegužės 20 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas