(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Gamink ir BALSUOK
Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi
Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Akmenės rajone

Geriausiųjų penketuke – akmeniškės tenisininkės

2017 m. kovo 14 d.

Šal­či­nin­kuo­se vy­ku­siame Lie­tu­vos jau­nių (iki 15 me­tų) ko­man­di­nių sta­lo te­ni­so pir­me­ny­bių fi­na­le var­žė­si 10 ko­man­dų.

Penk­tą­ją vie­tą lai­mė­jo Ak­me­nės ra­jo­no at­sto­vės Ka­ro­li­na Kuz­ne­co­va, Gab­rie­lė Stro­doms­ky­tė, Ka­ro­li­na Gri­gai­tė, Jo­gai­lė Put­riū­tė.

Jų ko­man­da po­gru­pio var­žy­bo­se 3:1 įvei­kė Jo­na­vos ir 3:0 Šal­či­nin­kų ra­jo­nų ko­man­das, 0:3 pra­lai­mė­jo Vil­niaus komandai. Le­mia­mą su­si­ti­ki­mą dėl tei­sės pa­tek­ti į fi­na­li­nį ket­ver­tu­ką ak­me­niš­kės po at­kak­lios ko­vos 1:3 pra­lai­mė­jo Šiau­lių mies­to at­sto­vėms. Jos pel­nė bron­zą, nu­si­lei­du­sios var­žo­vėms iš Vil­niaus ir Kau­no ir įvei­ku­sios Pa­ne­vė­žio spor­ti­nin­kes.

Žais­da­mos dėl penk­to­sios vie­tos Ak­me­nės ra­jo­no sta­lo te­ni­si­nin­kės nu­ga­lė­jo Ma­žei­kių ra­jo­no ko­man­dą re­zul­ta­tu 3:0.

Ko­man­dą tre­ni­ruo­ja Kęs­tu­tis Ba­raus­kas.

„Šiau­lių kraš­to“ inf.

Ar­chy­vo nuo­tr.

Ak­me­nės ra­jo­no spor­to cent­ro sta­lo te­ni­si­nin­kės Ka­ro­li­na Kuz­ne­co­va (iš kai­rės), Ka­ro­li­na Gri­gai­tė, Jo­gai­lė Put­riū­tė ir Gab­rie­lė Stro­doms­ky­tė lai­mė­jo penk­tą­ją vie­tą ša­lies jau­nių (iki 15 me­tų) ko­man­di­nė­se sta­lo te­ni­so pir­me­ny­bė­se.

Dienos populiariausi

Švietimo laukia didelės permainos

2017 m. kovo 21 d.
lankomiausias

DIENOS RECEPTAS

2017 m. kovo 21 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas