(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Gamink ir BALSUOK
Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi
Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Įvykiai, aktualijos

Ar populiaru Šiauliuose nuomotis dviratį?

2015 m. liepos 18 d.
Autorės nuotr.
Spausdinti Komentarai (0) daugiausiai komentuotas

Šiaulių turizmo informacijos centras bei Šiaulių „Aušros“ muziejus siūlo keliauti po miestą dviračiais. Ar dviračių nuoma Šiauliuose populiari? Ar dar liko ką nuomotis?

laura@skrastas.lt

„Aušros“ muziejus specialias aikšteles, kur galima išsinuomoti „Baltik vairo“ dovanotus dviračius, įrengė šių metų pavasarį. Dviračių aikštelės įsikūrusios prie Fotografijos muziejaus, Chaimo Frenkelio vilos bei Dviračių muziejaus. Pirma nuomos valanda yra nemokama.

„Aušros“ muziejaus ryšių su visuomene skyriaus vedėjos pareigas laikinai einanti Asta Žemrietaitė sakė, kad per tris mėnesius dviračius išnuomojo 78 kartus. Vieną kartą gali būti išnuomojamas ir ne vienas dviratis. Dažniausiai nuoma naudojasi užsieniečiai, miesto svečiai.

Paklausta, ar dažnai dviračiai į nuomos punktą grąžinami sugadinti, A. Žemrietaitė sakė, kad smulkių incidentų, kai pametamas atšvaitas, sulaužomas pedalas ar praduriama padanga, pasitaiko, tačiau žmonės dviračius saugo ir dažniausiai grąžina nesugadintus. Per nuomos laiką buvo pavogti du dviračiai.

Dviračių nuomą Vilniaus gatvės pėsčiųjų bulvare ir „Beržynėlio“ parke siūlo ir Šiaulių turizmo ir informacijos centras. Centro darbuotojas, „Beržynėlio“ parke dviračius prižiūrintis Jonas Račkauskas sakė, kad dviračių nuoma dažnai naudojasi šeimos su mažais vaikais.

Jis taip pat akcentavo, kad dviračius dažniau nuomojasi užsieniečiai, o populiariausias kelionės dviračiu maršrutas yra iki Kryžių kalno.

„Manau, kad dviračių nuomos idėja Šiauliuose tikrai pasiteisino. Žmonės skatinami aktyviai leisti laisvalaikį“, – sakė J. Račkauskas.

Autorės nuotr.

DVIRAČIAI: Prie Fotografijos muziejaus įrengta viena iš dviračių nuomos aikštelių.

NUOMA: Šiaulių turizmo centro darbuotojas Jonas Račkauskas mano, kad dviračių nuoma pasiteisino, bet ją dažniausiai renkasi užsieniečiai.

Dienos populiariausi

BE KALTĖS JAUSMO

2015 m. liepos 18 d.
lankomiausias

Ar populiaru Šiauliuose nuomotis dviratį?

2015 m. liepos 18 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas