(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Gamink ir BALSUOK
Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi
Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Gydymo paslaugos

Vaistinės "Valerijonas" klinika

2011 m. liepos 4 d.

Vaistinės „Valerijonas“ klinika

Vilniaus g. 173, Šiauliai

Išsami informacija ir registracija tel. (8 41) 424 888

Klausimų, pasiūlymų, pageidavimų laukiame el. p. valerijonas@valerijonas.lt
„Valerijono“ vaistinės naujienas rasite oficialioje interneto svetainėje
www.valerijonas.lt

Klinikoje gydytojai specialistai konsultuoja, atlieka tyrimus ir gydo.


Dermatologė-kosmetologė S. Lukošaitienė:
konsultuoja, diagnozuoja ir gydo odos ligas, kosmetinius odos, nagų ir plaukų pažeidimus, atlieka gydomąsias procedūras (šalina karpas, papilomas ir kt.). Parenka veido priežiūros priemones.
Išankstinės registracija nereikalinga. Lankytojai priimami bendros eilės tvarka.
Darbo laikas:
I, III, V 15.00–17.00 II–IV 10.30–12.30

Chirurgas R.Burkauskas: echoskopu tiria kojų venas, pilvo organus, inkstus, skydliaukę, krūtis ir kt. Konsultuoja dėl chirurginių susirgimų, kojų venų ir kitų operacijų.
Urologas T. Bekeris: konsultuoja ir gydo sergančius inkstų, šlapimo takų ar pūslės, prostatos ligomis, atlieka echoskopinius tyrimus.

Ortopedas traumatologas Ž. Vitkauskas: diagnozuoja ir gydo įvairios kilmės bei pobūdžio atramos ir judėjimo sistemos sutrikimus: peties, alkūnės, kelio, klubo, čiurnos sąnarių patologiją, potraumines ir pooperacines būkles. Konsultuoja prieš ir po ortopedinių operacijų. Paskiria ir injekuoja hialurono rūgšties ir kitų vaistinių preparatų injekcijas į sąnarius ir minkštuosius audinius. Atlieka echoskopinius tyrimus.

„Valerijono“ vaistinės patalpose savo veiklą vykdo šie privačios praktikos gydytojai specialistai:


Neurologas E. Gadeikis: gydo neurologinius susirgimus, kraujotakos sutrikimus, neurologinius tirpimus ir skausmus, depresinius sutrikimus, nemigą. Echoskopu tiria kaklo kraujagysles.
Ginekologė A. Ruibytė: ginekologinių susirgimų diagnostika ir gydymas. Echoskopiniai tyrimai. Nėščiųjų konsultacija. Su gydytojo siuntimu konsultacija nemokama.

Registracija tel. (8 41) 424 888.


Ortopedas-traumatologas (stuburo ir sąnarių ligos) B.Čižiūnas: sprando, stuburo, sąnarių ligų, traumų, ataugų, skausmų, tirpimų diagnostika ir gydymas. Stuburo, sąnarių, sausgyslių, nervų ištyrimas specialiu echoskopu.
Registracija tel.: (8 41) 427524, 8 698 35697.


Psichiatrė O. Bulvinaitė: padeda įveikti stresą ir nerimą, depresiją, priklausomybes, savivertės problemas. Gydymas medikamentais ir taikant Eriksoninę terapiją. Organizuojamos grupinės relaksacijos seansai.
Registracija tel. 8 612 56771.

Refleksoterapeutas I. Seldinas: stuburo, sanarių ir galvos skausmų gydymas. Jei nepadeda fizioterapija, masažas ar vaistai – Jums gali padėti adatų terapija. Neskausmingas ir nepavojingas, bet labai efektyvus gydymo būdas. Pirminė konsultacija nemokama.
Registracija tel. 8 662 25881.

Veikia medicininių tyrimų laboratorija „REZUS.LT“ (I a.)
Išankstinės registracija nereikalinga. Lankytojai priimami bendros eilės tvarka.
Darbo laikas I-V 8.00–10.00
Mob. tel. 8 652 80828.

„Valerijono“ vaistinėje gaminami natūralūs kremai ir išskirtinės sudėties natūrali kosmetikos linija „Razalija“, kuri verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2015“ apdovanota gaminio diplomu.
Prabangi natūralios kosmetikos linija „Razalija“ skirta ypatingos priežiūros reikalaujančiai veido odai.


„Valerijono“ vaistinėje gaminama natūralios sudėties kosmetika – ilgametės patirties, pagarbos gamtai ir žmogui rezultatas. Nuo 2013 metų vaistininkų sukurti ir ekologiškų aliejų pagrindu gaminami kremai atitinka griežčiausius kokybės ir higienos reikalavimus, jų gamybai naudojami tik ekologiški ir ECOCERT patvirtinti ar rekomenduoti ingredientai. Produktai praturtinti ekologiškais šalto spaudimo aliejais, hialurono rūgštimi, vitaminu E, kofermentu Q10, natūraliu polimeru (Rhizobian gum). Patikrinta dermatologų.

Apie kosmetikoje naudojamus ingredientus ir aktyviąsias medžiagas galite sužinoti čia.


Daugiau informacijos rasite www.valerijonas.lt .


Užsisakyti „Valerijono“ vaistinės naujienas galite čia.


Kosmetikos skyriuje prekiaujama aukštos kokybės žymių firmų kosmetikos produktais, konsultuojama odos priežiūros klausimais. Telefonas pasiteirauti (8 41) 424 888.


Kviečiame aplankyti atsinaujinusią „Valerijono“ interneto svetainę www.valerijonas.lt ir užsukti į el. parduotuvę www.parduotuve.valerijonas.lt, kur galėsite įsigyti vaistinėje gaminamos natūralios kosmetikos, ekologiškų šalto spaudimo aliejų, kitų sveikų ir ekologiškų produktų neišėjus iš namų!

http://parduotuve.valerijonas.lt/arbatines-prekes/salto-spaudimo-aliejai

Dienos populiariausi

Šiauliuose — keturios naujos parodos

2011 m. liepos 4 d.
daugiausiai komentuotas