(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Jus­ti­nos ŪSAI­TĖS
Gamink ir balsuok
Jus­ti­nos ŪSAI­TĖS
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi

Reklama

Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Krašto žinios

„Žemaitiškas smuikelis“ kviečia

2011 m. birželio 2 d.

Liaudiškos muzikos kapelų šventės „Žemaitiškas smuikelis“ renginiai rytoj (penktadienį) prasidės Briansko (Rusija), Aucės ir Dobelės (Latvija) miestų folklorinių kolektyvų koncertais lauke. Jų klausytis bus galima Naujojoje Akmenėje nuo 12 valandos, Papilėje nuo 16 valandos, Ventoje nuo 17 valandos 30 minučių.

Šeštadienį renginiai vyks Akmenės gamtos ir kultūros parke. 10 valandą prasidės tautodailininkų kūrinių ir verslininkų gaminių mugė. Nuo 13 valandos bus rodomos kalendorinių švenčių inscenizacijos „Būties ratu“. 16 valandą lauko estradoje vyksiančiame koncentre pasirodys liaudiškos muzikos kapelos iš Akmenės, Mažeikių, Telšių, Kretingos, Raseinių, Šiaulių rajonų, Šiaulių ir Vilniaus, po jų — folkloro kolektyvai iš Rusijos ir Latvijos.

Po valandos trukmės liaudiškos muzikos kapelų „Sadūnai“ ir „Jonis“ koncertai prasidės 20 valandą.

Dienos populiariausi

Skatinama auginti šparagus

2011 m. birželio 2 d.
lankomiausias

Karatistai dalyvavo turnyruose

2011 m. birželio 2 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas